rand2
rand2

Podziel się!

Nowa Vitara. Samochód dla indywidualistów


reklama

Wygodna, reprezentacyjna, ekonomiczna, miejska terenówka pełniąca jednocześnie funkcję auta rodzinnego i pojazdu, którym można oddalić się od miejskiego zgiełku przez dotąd nieodgadnione bezdroża? Nowa Vitara jak najbardziej mieści się w odpowiedziach na te potrzeby.

Świetnie trzymający się drogi, wyposażony w napęd ALLGRIP (w wersji podstawowej) SUV Suzuki jest wdzięcznym połączeniem funkcji dbających o estetykę wizualną pojazdu jak i jego ekonomię i komfort jazdy- zarówno kierowcy jak i pasażerów.

suzu

Początkowo wydająca się: „za duża” na miejskie zaułki bryła Vitary już po pierwszych kilometrach jazdy w terenie zabudowanym okazuje się zgrabna i zwrotna. Początkowe wątpliwości kierowcy parkującego w ciasnych zatoczkach szybko rozwiewa szereg udogodnień m.in. dodatkowy podgląd z tylnej kamery (zwiększający bezpieczeństwo i możliwość wykonania wielu manewrów).

suzuki_miasto

Przestrzenne, komfortowe, funkcjonalne wnętrze. Klimatyzacja, ergonomiczny kształt foteli (z dodatkowym podgrzewaniem) dbających o utrzymanie właściwej postawy podczas jazdy; tablice rozdzielcze rozmieszczone w czytelny, pozwalający mieć pełną kontrolę nad danymi sposób; klawisze funkcyjne na kierownicy, a przede wszystkim dotykowy panel sterowniczy umożliwiający prostą i szybką obsługę- to jedne z licznych dodatków, dzięki którym każdy kierowca może w pełni sprawnie dostosować ustawienia do indywidualnych preferencji warunków podróży.

suzuki_wnetrze

Jako bezpieczny, pakowny samochód rodzinny Vitara świetnie sprawdza się w codziennych funkcjach i potrzebach rodziny (dalekosiężne podróże, miejska codzienność, transport dzieci itp.). Dla kierowców zdecydowanych czy chętnych na nowe wyzwania pozwoli na odrobinę szaleństwa poza asfaltem i z pewnością nie zawiedzie. Bogate wyposażenie podstawowe i duży pakiet dodatkowych opcji za rozsądną cenę stawia auto na podium w swojej klasie.

suzuki_panel

Wspomniany wyżej napęd ALLGRIP może działać w jednym z czterech trybów: auto, sport, snow lub lock. Tryb auto, odpowiedni do jazdy w normalnych warunkach, w których najważniejsza jest oszczędność paliwa, domyślnie wykorzystuje napęd na przednie koła, a w momencie „wykrycia” poślizgu natychmiast włącza się tryb napędu na cztery koła – co doceni każdy kierujący w ciężkich warunkach atmosferycznych.

suzuki_teren

Podsumowując Suzuki Vitara, to samochód zarówno dla indywidualistów nastawionych na realizację swoich potrzeb jak i tych chcących poeksperymentować. Pracownicy salonów Mad Mobil w Gliwicach i Rybniku z przyjemnością zaprezentują Państwu ofertę na ten model.

Mad Mobil
ul. Daszyńskiego 277
44-151 Gliwice
Tel.: 32 33 69 033
Fax: 32 33 69 040
madmobil@madmobil.pl

Zacznij dzień z dawką energii! Przepis na śniadanie

Następny artykuł »

Bistro “Za progiem”. Na mieście, a jak w domu.

Skomentuj

 

Jeden komentarz

 1. nnn
  13 lutego 2016

  Na hasło “auto dla indywidualistów” nastawionych na realizację swoich potrzeb otwartych na nowe technologie i niesamowite możliwości personalizacji ustawień widzę jedynie Infiniti Q30, a dla tych którzy wolą nieco większe auta idealny będzie QX70.

pogoda

POGODA

reklama

tekst alternatywny

remonty

 • Zburzą stary most i wybudują nowy. Wymienią też nawierzchnie jezdni i chodników

  07 grudnia 2017

  Na czas robót odcinek został całkowicie wyłączony z ruchu. Objazd wyznaczono ulicą św. Ludwika. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Wielu kierowców popełnia w tym miejscu błędy. Jest przetarg na budowę ronda

  23 listopada 2017

  Kierowcy najczęściej nie widzą lub po prostu nie respektują znaku STOP. Jak wynika z policyjnych statystyk, wymuszenie pierwszeństwa [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Jest decyzja w sprawie przebudowy “pajączka”. Prace ruszą w przyszłym roku?

  17 listopada 2017

  Organizacja ruchu w tym miejscu sprawia spory problem wielu kierowcom, szczególnie tym spoza Gliwic. Chodzi o [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • powiat

 • Jedna z ważniejszych i najbardziej uczęszczanych ulic. Remont na ukończeniu

  30 sierpnia 2017

  reklama Ta ulica była w bardzo złym stanie technicznym i ekonomicznie nieuzasadnione było już wykonywanie remontów cząstkowych. W związku z tym postanowiono wymienić nawierzchnię całościowo.   Ulica ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Wiele osób dojeżdża tą drogą na Strefę. W poniedziałek rusza przebudowa

  11 sierpnia 2017

  Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych Gliwice, zakres prac spowoduje konieczność całkowitego zamknięcia drogi nr [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Dni Pyskowic 2017 już w lipcu. Video, C-BooL, Cleo, Mrozu, Vavamuffin

  30 maja 2017

  Serdecznie zapraszamy na dwudniowe święto Pyskowic. W dniach 22-23 lipca 2017 roku na placu „dożynkowym” [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • dzisiaj dzisiaj w gliwicach gazeta gliwice Gliwice gliwice 24 Gliwice info gliwickie nowiny informacje KMP Gliwice kradzież media w Gliwicach policja portal gliwice Sport w Gliwicach UM Gliwice w Gliwicach wiadomości wiadomości z Gliwic wydarzenia wydarzenia gliwice wypadek ZDM