Dzisiaj w Gliwicach - informacje, wydarzenia, wiadomości, aktualności, imprezy, kultura, sport

Kwesta gliwickiego Hospicujm. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Weź udział w kweście na rzecz gliwickiego Hospicjum. Potrzebujemy Waszej pomocy!

Zapraszamy do udziału w Tegorocznej Kweście pierwszo-listopadowej. Od 13 lat raz w roku Gliwickie Hospicjum organizuje zbiórkę pieniędzy przekazaną na bieżącą działalność „Domu ulgi w cierpieniu”. W tym roku dochód z kwesty zostanie przeznaczony głównie na wykonanie prac adaptacyjno-remontowych, niezbędnych do dalszego funkcjonowania placówki.

W tym roku zbiórka jest dla nas wyzwaniem tym większym, że będzie trwała 4 dni! Zaczynamy jak zwykle 1 listopada (czwartek) na wszystkich gliwickich cmentarzach. W pozostałe dni będziemy kwestować na cmentarzu centralnym i lipowym. Zmiany wolontariuszy następują zwykle co 2 godziny, w tym roku rozpoczynamy o 9.00, a kończymy o 17.00. Zachęcamy do kwestowania wszystkich, którzy chcą pomagać potrzebującym i nieuleczalnie chorym. Godziny spędzone podczas zbiórki są darem nieocenionym! To dobro, dzięki któremu nieuleczanie chorzy mogą żyć godnie w „Domu ulgi”, aż do samego końca. 

Przyłącz się do akcji! W razie pytań napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 październik 2012 19:31
{module 443}
powrót na górę