SixSilver Jubiler Gliwice

Masz problemy z hamulcem ręcznym, grzejącą się felgą lub wyciekiem płynu hamulcowego?

Powodów może być wiele, ale przyczyną najprawdopodobniej jest niewłaściwa praca zacisku hamulcowego.

FORUM

Koło kierownicy obraca się za ciężko? Kierowanie jest utrudnione? Zbyt głośna praca pompy? Świecąca kontrolka wspomagania?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja pompa wspomagania uległa awarii. Regenerujemy tylko oryginalne pompy OEM, TRW, KOYO.

Silnik nie wchodzi na obroty? Straty mocy? Na desce rozdzielczej świeci się CHECK?

Diagnozą może być niewłaściwa praca zaworu recyrkulacji spalin EGR w Twojej ciężarówce.

Na ul. Grottgera 27 w Gliwicach kompleksowo zregenerujesz zaciski hamulcowe tylne, przednie, elektryczne oraz strzemiona oryginalnych marek: BOSCH, ATE, BREMBO, LUCAS, TRW, OEM. Regenerują również elektryczne pompy wspomagania i zawory EGR do samochodów ciężarowych, takich jak np. MAN TGA, TGX i inne. Ponadto, jest możliwość polakierowania zacisków metodą proszkową. Warto dodać, że czas usługi zaczyna się już od 3 godzin. Co więcej, Centrum Regeneracji oferuje także szeroką gamę części i akcesoriów do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w cenie hurtowej.

Wykonywane usługi są objęte gwarancją do 2 lat. Jak podkreśla właściciel – Istnieje także możliwość montażu i demontażu części w jednym z naszych partnerskich serwisów. Centrum Regeneracji to profesjonalna obsługa gwarancyjna, jak i pogwarancyjna, przyjazna każdemu klientowi. Za nami kilkanaście lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów.

Więcej TUTAJ i TUTAJ  lub pod numerem telefonu: 792 048 435

19 KOMENTARZE

  1. A co jak mi się świeci choineczka na desce (ABS, TCS, Wspomaganie kierownicy oraz Awaria Hamulca Ręcznego ) Auto jeździ bez zaprzeczeń, tylko w/w nie działają (ręczny działa normalnie) Najlepsi “elektro-mechanicy” próbowali i nie wiedzą ja się za to zabrać XD

  2. Panowie z centrum regeneracji znają się na rzeczy, wiele rzeczy już u nich robilem, także jak ktoś jest zainteresowany to polecam ☺️

  3. Wstyd i hańba to Twój durny i bezpodstawny komentarz. Przemawia przez Ciebie zazdrość. Jak Cię nie stać na reklamę to się do roboty weź!

  4. Ktoś tu se niezłą reklame jebną…
    Teraz z pewnością będę wiedział żeby unikać tego miejsca bo nie są wporządku co do innych na rynku…
    Dzisiaj w Gliwicach niezłą reklame robi komuś po znajomości…
    Frajerstwo z waszej strony Dzisiaj w Gliwicach / WSTYD I HAŃBA

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here