SixSilver Jubiler Gliwice

ŚWIAT LEGO W CH FORUM GLIWICE ZABAWA W MIASTECZKU LEGOLAND®

Ochota na zabawę najpopularniejszymi klockami na świecie nigdy nie mija! CH FORUM będzie w dniach 20-21 stycznia przystankiem LEGOLAND® Billund Resort Roadshow – jednego z najciekawszych parków rozrywki na świecie.

FORUM

Dla dzieci i rodziców to świetna okazja, aby przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się twórczej zabawie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Podczas weekendowej imprezy w Gliwicach będzie można m.in.: pojeździć po wyznaczonym torze na jedynych poza LEGOLAND® elektrycznych samochodach LEGO®, spróbować swoich sił w strefie multimedialnej z interaktywnymi grami, dać upust swojej fantazji i zbudować wszystko, co tylko przyjdzie im głowy w rodzinnych strefach pełnych klocków LEGO®, bawić się bez końca w strefie zabawy LEGO® Soft Bricks, podziwiać kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z parku rozrywki w Billund, a także pomalować buźkę w specjalnej strefie malowania twarzy.

Organizatorzy zaplanowali także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami: zestawami klocków LEGO i biletami do LEGOLANDU oraz nagrodą główną – rodzinnym pobytem w LEGOLAND Billund Resort. O LEGOLAND BILLUND

33 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here