SixSilver Jubiler Gliwice

Gliwiczanin ma szansę wystąpić na Eurovision 2018!

– Jedno jest pewne Jury przesłucha moje wykonanie. O tym czy zostanę zakwalifikowany do odcinków live będzie wiadomo w połowie grudnia. – napisał na Facebooku Krzysztof Ster, który postanowił wziąć udział w otwartych preselekcjach w San Marino.

FORUM

Pochodzący z Gliwic artysta, chce także wykorzystać szansę na tzw. dziką kartę. Jej zdobywca automatycznie kwalifikuje się do programów na żywo. Otrzyma ją ten, którego video na platformie zgromadzi najwięcej głosów do 10 grudnia. To ostatni moment, żeby oddać swój głos na gliwiczanina. Głosować można tutaj. 

Podczas rozmowy artysta powiedział nam, że piosenkę przygotował specjalnie na to przedsięwzięcie. Dodał też, że zachęca do głosowania i dziękuje za dotychczasowe wsparcie.

Poniżej konkursowy utwór gliwiczanina pod tytułem „Angels and devils”

Krzysztof Ster ma na swoim koncie sporo koncertów. Próbował też swoich sił w większości polskich talent show, m.in. Disco Star, Idol, Gwiazdy Rocka czy Must Be The Music – wiele osób pamięta pewnie jego wykonanie słynnej piosenki Elvisa Presleya – It’s Now Or Never.

38 KOMENTARZE

 1. Poza baba z wąsem znasz innych wykonawców eurowizji ? Po twojej wypowiedzi sadze ze sa to tylko ich troje i Edyta Górniak 😉 ABBA i inne tego typu zespoły w latach poprzednich tez tam występowały 😉 ich Linie melodyczne jak i teksty sa chwytliwe jak i dosyć złożone nie tak jak tekst napisany na kolanie “przez pięcio latka” nie obrażając tutaj nikogo i z respektem do każdego Eurowizja ocenia talent muzyczny ktory owy wykonawca posiada aczkolwiek nie jest on adekwatny moim skromnym zdaniem na reprezentacje naszego narodu na eurowizji 😉

 2. Krzysiek niech śpiewa! Trzymam kciuki.

  Co do moich wrażeń…
  A oglądałem to kilka razy…

  Ekspertem nie jestem, ale…
  Jak to powiedziano dobrze być asertywnym i przyjąć krytykę.

  Tekst i podkład, według mnie OK! -> na Eurowizje.
  (czyt. Łatwy tekst, rytmiczna muzyka. )

  Popracuj nad akcentem… Ale na eurowizji to pewnie nie istotne…
  Sam Mistrzem nie jestem. Myśle tylko, ze z lepsza wymowa będą ludzie przychylniej tego słuchać…

  Wizerunek… Wyglądasz jak jeden z braci Golec, pomalowany jak typ z Culture Club…(nie wiadomo po co…)
  Do wykonania i teledysku to nic nie wnosi… Już bardziej by pasowało gdybys ściął włosy ubrał coś czarnego i zdzielił tego „demona”… Po co te malowane dodatki do twarzy?

  „Teledysk” – reżyseria? jakość? No bez komentarza…

  Masz Moj głos pomimo wszystko.

 3. Dajcie spokój.. w tym mieście mało kto słucha już ciężkiej muzy – nawet nie ma porządnej rockowej knajpy,bo wszystko pozamykali a wiecie dlaczego? Bo nikt tam nie chodził a parkiet świecił pustkami. Zamiast krytykować oddajcie głos na Krzyśka i dajcie mu spełnić jedno z marzeń. To jest muzyka pod Eurowizję,bo tego słuchają ludzie.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here