SixSilver Jubiler Gliwice

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że współczesna fotografia ślubna już tylko z nazwy przypomina tradycyjne wykonywanie zdjęć podczas ślubu i wesela. Ogromną popularnością w ostatnich czasach cieszy się zwłaszcza wykorzystanie dronów do filmowania i fotografowania uroczystości weselnych „z lotu ptaka”. Czy warto zdecydować się na tę usługę i co może nam ona zaoferować?

FORUM

Fotografia ślubna w Katowicach z drona

Ślub i wesele to wyjątkowa okazja, którą większość z nas będzie miało szansę świętować tylko raz w życiu. Warto więc zapewnić sobie z tego wydarzenia naprawdę wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia, które przez wiele kolejnych lat będą przypominały nam o emocjach oraz wrażeniach towarzyszących temu jedynemu w swoim rodzaju dniu.

Zdecydowania większość nowożeńców decyduje się na profesjonalną fotografię ślubną, która ma szansę stać się ich najważniejszą pamiątką ze ślubu i wesela. Doskonałym pomysłem na wzbogacenie ślubnego albumu jest wykonanie zdjęć oraz filmu wideo „z lotu ptaka”. Taką możliwość dają nam nowoczesne urządzenie, czyli drony, które na dobre zadomowiły się już we współczesnej fotografii.

Dron doskonale sprawdza się do fotografowania oraz filmowania korowodu gości weselnych skupionych pod kościołem lub USC, uwiecznienia z wysokości chwili składania parze młodej życzeń oraz przejazdu korowodu weselnego z miejsca zaślubin do lokalu weselnego. Ponadto, drony posiadają także możliwość podglądu „na żywo”, co pozwala na obserwowanie samych siebie na ekranie, a operatorowi kontrolowanie pracy urządzenia. Tak zrealizowany materiał z pewnością na długo zapadnie w pamięci zarówno samej pary młodej, jak jej gości oraz nada weselnemu albumowi jeszcze bardziej oryginalnego i nowoczesnego charakteru.

Dron na weselu na dodatkowe koszty

Dron to prawdziwy hit weselny ostatnich lat. Nic więc w tym dziwnego, że coraz więcej par młodych marzy, aby ta atrakcja pojawiła się także na ich weselu. Filmowanie uroczystości „z lotu ptaka” daje bowiem dodatkowe, znacznie szersze możliwości oraz jest wspaniałą atrakcją, której obecność docenią goście w każdym praktycznie wieku. Czy warto zdecydować się na dron na weselu?

Zdecydowanie tak, warto jednak mieć świadomość, że jego wykorzystanie podnosi cenę realizacji usługi. Fotografia ślubna w Katowicach z udziałem drona kosztuje bowiem więcej niż jej standardowa wersja wykonywana wyłącznie za pomocą klasycznych aparatów fotograficznych. Rozważając taką opcję warto więc uwzględnić ją w swoim budżecie ślubnym oraz skupić się na poszukiwaniu fotografów, którzy posiadają drony w swojej ofercie.

Profesjonalnych fotografów ślubnych posiadających w swojej ofercie także filmowanie oraz fotografowanie wesela z drona najszybciej wyszukamy w Internecie. Ich poszukiwania warto rozpocząć od popularnych portali ślubnych. Zaletą takich serwisów jest możliwość znalezienia wykonawców z całej Polski, którzy udostępniają wybrane usługi, w tym drony. Możliwość zapoznania się z ich cennikiem, wybranymi realizacjami oraz sprawdzenia opinii innych klientów pozwoli szybko i sprawnie wybrać usługę dopasowaną do naszych potrzeb oraz wymagań.

Partnerem artykułu jest portal ślubny Wesele z Klasą oferujący: fotografia ślubna Katowice – więcej na WeselezKlasa.pl.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here