SixSilver Jubiler Gliwice

Trener personalny Ireneusz Górny zaprasza do wyjątkowego miejsca w samym centrum Gliwic.

Centrum treningu personalnego to treningi zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także najmłodszych adeptów sportu. Jako jedyny zapewnia całkowitą prywatność – podczas treningu cała siłownia jest tylko do Twojej dyspozycji!

 

FORUM

Znajdziecie tu wszystko co potrzebne do wymodelowania sylwetki – zarówno sprzęt siłowy jak i aerobowy. Treningi personalne na siłowni odbywają się w atmosferze intymności i komfortu psychicznego. Ze względu na to, że na siłowni jesteś tylko Ty i trener, atmosfera tego miejsca wyjątkowo sprzyja osiąganiu ponadprzeciętnych efektów.

Trening na siłowni może realizować zarówno cel pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej jak również wymodelowania sylwetki czy poprawy kondycji lub siły. Trener personalny Ireneusz Górny wesprze Cię zarówno na etapie określania celów treningowych, przygotowania planu ćwiczeń na siłowni oraz udzieli praktycznych porad w trakcie treningu dotyczących wykonywania ćwiczeń.

Treningi pod okiem trenera personalnego Ireneusza Górnego, nowoczesny sprzęt, klimatyczna siłownia, całkowita prywatność, centrum Gliwic – to argumenty, które przekonają Cię do regularnych ćwiczeń na tej siłowni. Ale tak naprawdę największym atutem tego miejsca jest sam Irek, prawdziwy profesjonalista, rewelacyjny motywator, mający na koncie wiele spektakularnych metamorfoz.

W siłowni masz zapewnioną jego opiekę , 100% czasu jest poświęcane Tobie,ułoży specjalnie dla Ciebie program treningowy dostosowany do indywidualnych możliwości i potrzeb, będzie czuwał nad jego przebiegiem oraz udzieli niezbędnych porad z zakresu właściwej diety.

Opieka doświadczonego trenera jest niezbędna zarówno w początkowej fazie treningów na siłowni jak również w kolejnych etapach, gdzie urozmaicenie ćwiczeń lub zwiększenie intensywności treningów bezpośrednio determinuje końcowe efekty. Zapraszamy!

Kontakt
Gliwice, ul. J.Wieczorka 25 lok.7
tel. 692 046 124
e-mail: gimnas@wp.pl

 

 

12 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here