Na Sygnale

 • Rowerzysta jedzie “pod prąd” odcinkiem ul. Zwycięstwa. Zobacz video

  24 kwietnia 2017

  Rowerzysta, jadąc „pod prąd” odcinkiem ulicy Zwycięstwa, wjeżdża na skrzyżowanie z Dolnych Wałów i zderza się z samochodem osobowym [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Gliwiczanin zamieścił filmik na YouTube. Treścią zainteresowały się służby USA

  10 kwietnia 2017

  W sobotnią noc amerykańskie biuro Interpol skontaktowało się z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Poznał w pubie i zaprosił do siebie. Przygoda nie zakończyła się najlepiej

  10 kwietnia 2017

  Niektórzy mieszkańcy zapraszają osoby przypadkowo poznane w pubie do swoich domów na kontynuację spożywania alkoholu [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • ogłoszenia

 • Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Bernardyńskiej i garaż przy ulicy Chorzowskiej

  14 listopada 2016

  Zarząd Budynków Miejskich II TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Warszawskiej 35 B informuje, że posiada do wynajęcia: Lokal użytkowy położony w nowo ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Praca! Roca Polska poszukuje pracowników produkcyjnych w Gliwicach

  16 sierpnia 2016

  W związku z rozbudową fabryki Roca Polska w Gliwicach firma poszukuje osób do pracy przy produkcji ceramiki sanitarnej.

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • inwestycje

 • Arena prawie gotowa. We wrześniu pierwszy mityng lekkoatletyczny

  10 kwietnia 2017

  Na początku września gliwicka arena będzie po raz pierwszy miejscem zmagań lekkoatletów z całej Polski. PZLA zorganizuje tu [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Reklama
  pomagamy

 • Biegamy i pomagamy! Trwają zapisy na II Bieg charytatywny św. Goara

  24 kwietnia 2017

  Gratka dla wszystkich lubiących ruch i dobrą zabawę. W sobotę, 13 maja, na terenie Parku Kultury i Wypoczynku w Gliwicach, będzie można wziąć udział w II Biegu ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Poszukiwany

 • Pan Antoni do tej pory nie dał znaku życia. Choruje na alzheimera

  30 grudnia 2016

  Trwają intensywne poszukiwania 79-letniego Antoniego Franczyka. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • dzisiaj gazeta gliwice Gliwice gliwice 24 gliwickie nowiny info informacje KMP Gliwice kradzież piast gliwice policja politechnika śląska remont Sport w Gliwicach straż miejska UM Gliwice w Gliwicach wiadomości wiadomości z Gliwic wydarzenia wypadek ZDM
  szpital-radiowa

  Podziel się!

  Szpital przy Radiowej zagrożony. Gliwice apelują do Ministra Zdrowia

  Do Ministra Zdrowia i dyrektora śląskiego oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia trafi apel z prośbą o umieszczenie szpitala przy ul. Radiowej w sieci szpitali. Dzięki temu placówka ma szansę uzyskania finansowania na dalsze funkcjonowanie.

  Decyzję o wystosowaniu apelu do Ministra Zdrowia i dyrektora śląskiego oddziału NFZ podjęli podczas ostatniej sesji gliwiccy radni. W głosowaniu wzięło udział 24 radnych. Wszystkie głosy były za przyjęciem uchwały.

  Tworzona jest sieć szpitali, które będą miały zapewnione finansowanie i nie będą musiały starać się w konkursach o kontrakty. Są sformułowane wymagania, które muszą spełniać, aby się w tej sieci znaleźć. Z naszych szpitali tylko ten przy ul. Radiowej nie spełnia określonych wymogów i nie znalazł się w sieci. Jednak w szpitalu przy Radiowej są oddziały, które jak najbardziej powinny dalej istnieć. To oddział udarowy, neurologii i wewnętrzny. Dlatego uzasadnione jest umieszczenie tej placówki w sieci – tłumaczył podczas sesji Rady Miasta prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.

  Dyrektor oddziału NFZ za zgodą Ministra Zdrowia ma możliwość włączenia placówki do sieci szpitali. Krokiem w tym kierunku jest apel gliwickich radnych.

  Apel Rady Miasta Gliwice do ministra Zdrowia i Dyrektora Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia:

  Szpital przy ul. Radiowej, wraz z Przychodniami i Zakładem Opiekuńczo–Leczniczym, działający w ramach spółki Vito-Med w Gliwicach, udziela świadczeń medycznych w zakresie lecznictwa szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki długoterminowej. Zabezpiecza w ten sposób potrzeby przede wszystkim mieszkańców Gliwic, jak również mieszkańców powiatów ościennych: gliwickiego i tarnogórskiego.

  Świadczenia medyczne udzielane są w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Oddziale Neurologii wraz z intensywną opieką medyczną, Oddziale Udarowym wraz z intensywnym nadzorem udaru mózgu oraz w Zakładzie Opiekuńczo–Leczniczym.

  Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna udzielana jest w Poradniach: Endokrynologicznej, Gastroenterologicznej dla Dorosłych i Dzieci, Chorób Zakaźnych.

  Zaplecze diagnostyczne zapewniają pracownie: RTG, USG, EEG, EMG, EKG, Doppler, Endoskopia oraz Laboratorium Diagnostyczne oraz pracownia Tomografii Komputerowej, działająca na terenie szpitala.

  Z oddziałów szpitalnych rocznie korzysta ok. 4,5 tys. pacjentów, w tym ok. 1 tys. to pacjenci Oddziału Udarowego. Ponadto Izba Przyjęć udziela 5 tys. porad ambulatoryjnych rocznie. Natomiast Poradnie Specjalistyczne zabezpieczają rocznie ponad 10 tys. pacjentów, w przypadku Zakładu Opiekuńczo–Leczniczego to liczba ok. 200 osób. Szpital prowadzi program terapeutyczny leczenia chorób ultra rzadkich – choroby Hurlera.

  Szpital przy ul. Radiowej jest jedynym świadczeniodawcą w dziedzinie udarów mózgu na w/w terenie. Zapotrzebowanie na leczenie neurologiczno-udarowe uwzględnione zostało podczas tworzenia map potrzeb zdrowotnych Województwa Śląskiego. Neurologia wraz z udarami w szpitalu przy ul. Radiowej została uznana jako nieodzowny element lecznictwa szpitalnego na terenie miasta Gliwice oraz sąsiadujących powiatów.

  Struktury zarówno szpitala jak i poradni oraz ZOL-u, spełniają wszelkie wymogi wymienione w rozporządzeniu Ministra Zdrowia (w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą) oraz w innych przepisach w tym p.poż. Posiada certyfikat ISO 9001 oraz, jako jedyny na terenie miasta Gliwice i jeden z ponad 200 w Polsce, posiada certyfikat akredytacyjny Ministra Zdrowia.

  Bardzo dobre zabezpieczenie sprzętowe oraz wybitna kadra medyczna pozwala na stosowanie najnowocześniejszych metod leczenia w dziedzinie neurologii, ze szczególnym uwzględnieniem udarów mózgu.

  Prowadzone w szpitalu inwestycje oraz modernizacje zmierzały do osiągnięcia wymaganych standardów. W latach 2008-2016 nakłady inwestycyjne wynosiły 3,3 mln zł, zakupy sprzętowe opiewały na kwotę ponad 1,8 mln zł. Wszystkie zakupy oraz inwestycje spółka zrealizowała w ramach środków własnych poprzez zaciąganie kredytów inwestycyjnych.

  Pozyskano również dotacje oraz darowizny na zakupy aparatury i sprzętu medycznego m.in. z Ministerstwa Zdrowia – program POLCARD (120 tys. zł), z programów prewencyjnych firm ubezpieczeniowych (78 tys. zł), od stowarzyszeń działających na rzecz szpitala (124 tys. zł) oraz z PUP (ponad 40 tys. zł) na szkolenia pracowników.

  Z działań prowadzonych przez Najwyższą Izbę Kontroli wynika, że dostępność do leczenia osób z podejrzeniem udaru mózgu winna być bezpośrednia, analogiczna jak w przypadku chorych z podejrzeniem zawału serca. Pacjent winien trafiać niezwłocznie do specjalistycznej placówki.

  Funkcjonujący w szpitalu przy ul. Radiowej Oddział Udarowy jest taką właśnie placówką. Zaprzepaszczenie osiągniętych bardzo wysokich standardów, zarówno pobytu jak i leczenia, jest pozbawieniem mieszkańców Gliwic możliwości dostępu do leczenia na najwyższym poziomie.

  Działania inwestycyjne oraz uzyskane środki zewnętrze przemawiają za pozostawieniem dobrze funkcjonującego „organizmu” szpitalnego w strukturach miejskiej służby zdrowia, by nadal służył wszystkim pacjentom, a przede wszystkim mieszkańcom miasta Gliwice. Mając powyższe na uwadze, apelujemy o podjęcie wszelkich działań, które zapewnią dalsze funkcjonowanie gliwickiego szpitala przy ul. Radiowej, poprzez umieszczenie go w tzw. „sieci szpitali”.

  źródło: UM Gliwice

  145 km morderczej trasy. Gliwiczanie wystartowali w Paris-Roubaix Challenge

  Następny artykuł »

  Wadliwe produkty w Decathlonie. Korzystanie z nich może być niebezpieczne

  Skomentuj

   

  komentarzy 76

  1. gl44
   19 kwietnia 2017

   Brawo PIS dy, co jeszcze zniszczycie, przestępcy ?

  2. gliwiczanin
   16 kwietnia 2017

   gość ty pierdolisz bzdury niejednemu uratowali dupę w diagnozach, teraz Frankiewicz dziękuje mu za zasługi? Zła decyzja prezydenta, może to tylko wypadek przy pracy i zmieni zdanie

  3. gośc
   16 kwietnia 2017

   Z Frankiewiczem nie ma przelewek, on jest zwycięski. Decyzja zapadła, i co? Wypierdalać z miasta 🙂

  4. 15 kwietnia 2017

   Najlepszy szpital w Gliwicach! Wielkie podziękowanie i szacunek za empatię i opiekę nad moją Babcią.

  5. 15 kwietnia 2017

   Najgorszy szpital , brak fachowej opieki nad osobami leżącymi na intensywnej terapii

  6. 14 kwietnia 2017

   W tym szpitalu jest stosowana eutan …………..

  7. 14 kwietnia 2017

   Umieralnia. Byłem klientem w zeszłym roku. Dramat. Jeden nowy szpital na gliwice enough.

  8. 14 kwietnia 2017

   Fajnie piszesz o swojej babci

  9. 14 kwietnia 2017

   juz sie pozbyli chirurgii dziecięcej i około 30 000 dzieci jest bez opieki – odsyłaja do Zabrza, Rybnika i Katowic. A teraz zamkna to??? jak ktos ma udar to luczą się minuty – a jak bedzie trzeba jechac z pacjentem do Katowic to lepiej nie bedzie. Frankiewicz niech lepiej wyjasni dlaczego likwiduje się w tym mieście oddział za oddziałem??? zdrowaśki bedziemy niedługo odprawiać i do pieca na 3 wsadzać – zgodnie z polityka PiSu .

  10. 14 kwietnia 2017

   mój oojciec po dwóch wylewach był tam kilkakrotnie – nie narzekał na obsługe. Kolezanka z Borretem też (uratowali jej tam zycie)…. nie przesadzajmy. Ilu pacjentów tyle opini

  11. 14 kwietnia 2017

   Jak najbardziej popieram …

  12. 14 kwietnia 2017

   moja niestety nie miała tyle szczęścia dostała udaru jak po raz pierwszy przyjechało pogotowie powiedzieli ze to zatrucie i pojechali , zadzwonilismy ponownie 2 godz później bo było coraz gorzej . wzięli ja właśnie na Radiowa o 14 ja zabrali o 2:30 już jej nie było ;(

  13. 14 kwietnia 2017

   Zamkną szpital to dopiero bd umierać bo najbliższa udarówka kawał drogi…

  14. 14 kwietnia 2017

   Oczywiście zawsze znajdą się tacy, którzy będą bronić dziadostwa…

  15. 13 kwietnia 2017

   Znam to przepisywanie Betasercu w tym przybytku na wszystko…. coś o tym wiem…

  16. 13 kwietnia 2017

   Oczywiście znów komentarz z ….. brak rozeznania kto i za co płaci….

  17. 13 kwietnia 2017

   Ale w tym wszystkim nie chodzi o osoby bardzo ciężko chore/umierajace…tam są ludzie źle traktowani którzy trafiają na ostry dyżur…sama tam trafiłam i to co zobaczyłam to była jedna wielka tragedia jak lekarze i pielęgniarki podchodzą do CZŁOWIEKA jak kolejna sztuka!!! Każdemu na ostrym dyżurze dają kroplowki przeciwbólowe jak nie pomoże to ketonal w zaszczyku a jak dalej nie pomaga to rivanol!!! Będąc tam 4 godziny wszyscy dostali kroplowki w każdym boksie po czym wypisano do domu i skierowanie do specjalisty… I to było półtora miesiąca temu. To ma być podejście lekarza i tylko tyle ma do zaoferowania oraz powiedzenia po tylu latach studiów,specjalizacji,stażu i owej pracy… to jak potraktowana została starsza pani babulinka biedna która nie umiała się ruszać mówić jak panie pielęgniarki cieszyły się ze przyjechał ambulans i biorą ja do hospicjum bo nie chciały się nią zajmować i jedna do drugiej “widzisz zrobilam to dla ciebie i szybko załatwiłam transport” szybko wyzdrowialam widząc to bo aż płakać mi się chciało… zbadanie mnie polegało na postukaniu w kolana i łokcie kroplowka i skierowanie do neurologa wiedząc ile się czeka na specjalistę,człowiek może tylko usiąść i czekać aż za przeproszeniem zdechnie bo lekarzom oraz pielęgniarkom głupiego rentgenu nie chce się zrobić tomografii co mogłoby wykluczyć lub stwierdzić pewna opinie…

  18. 13 kwietnia 2017

   Moja mama była tam 4 godziny i wypisano ją jako zdrową z rakiem mózgu tkwiacym tam co najmniej 20 lat !

  19. 13 kwietnia 2017

   Może warto Panie Mecenasie Andrzej Kuczera założyć szpitalowi sprawę ? Pacjentka niby przebadana po 4 godzinach wypisana z zaleceniem przyjmowania Betasercu. Kilkanaście dni później zdiagnozowano w innym szpitalu oponiaka rosnącego co najmniej 20 lat wciskającego na nerw sluchowy itp. ! Może warto na fali obrońców tego ” świętego” szpitala ?

  20. 13 kwietnia 2017

   osobiście leżałam na neurologii, i nie mam zastrzeżeń!!

  21. 13 kwietnia 2017

   Neurologia bez zarzutu ? Poproszę o fakty !!! Neurologia jako pierwsza do wy…..lenia !!!

  22. 13 kwietnia 2017

   Dziwię się że dopiero teraz chcą go zamknąć a nie juz kilka lat temu, Tata leżał tam 5 tygodni i nie umieli nic znaleźć 2 tygodnie po wyjściu zmarł chuje a nie lekarze tam pracują

  23. 13 kwietnia 2017

   Tam zmarła moja Babcia nie interesowali się Jej stanem zdrowia najgorszy czas przeżyty w tym szpitalu przez nich straciłam ostatnią Babcię

  24. 13 kwietnia 2017

   Ile ludzi tyle opinii ale likwidowanie tej placówki nie jest dobrym pomysłem miasto ma dużo mieszkańców a łóżek szpitalnych trochę mało. Szpital w “Zielonej Górze” to fikcja wiec przestawcie się na rzeczywistość i nie oczekujecie od personelu cudów w skrajnych przypadkach oni są tylko ludźmi pracujący czasami przez wiele godzin bo brak personelu na oddziałach

  25. 13 kwietnia 2017

   Moja mama przeszła 3 udary niedokrwienne i dzięki uzyskania cennych 4 godzin i podjętych przez ten szpital błyskawiczne leczenie matka żyje i jakoś funkcjonuje .

  26. 13 kwietnia 2017

   i blisko mam, można sie nawet doczołgac;)

  27. 13 kwietnia 2017

   Moja babcia leżała i juz jest 3 lata po szpitalu i zdrowa jak ryba

  28. 13 kwietnia 2017

   Moim zdaniem lekarze oraz pielęgniarki w tym szpitalu nie przykładają się do swojej pracy.. Mają gdzieś pacjentów.. Mój Dziadek trafił z Udarem .. Kiedy weszłam na sale rozmawiał ze mna po czym pielęgniarka pozwoliła napić mu się gęstego soku wiedząc że ciężko mu jest cokolwiek pić zaczął się dusić.. mało tego przestał sam oddychać 🙁 .. podłączyli Go do respiratora … na drugi dzień pozbyli się Go ze szpitala wyworząc Go do Raciborza gdzie Zmarł [*].. Kolejny przypadek .. Zmarła tam moja Babcia.. kiedy chciałam z Tatą porozmawiać z lekarzem On nas po prostu olał.. pił spokojnie kawę i rozmawiał z uśmiechem na twarzy z pielęgniarką.. powiedział, żebyśmy poczekali 15 minut po czym z 15 minut zrobiła się godzina.. czekając na korytarzu byly otwarte drzwi do sali na ktorej leżała pacjentka, która nie potrafiła sama nic zrobić, potrzebowała pomocy w zmianie pampersa.. zawołała salową , a ona Potraktowała Tą Potrzebującą pomocy Pacjentkę jak ostatniego najgorszego śmiecia. Zero szacunku do pacjentów jak i do ich bliskich! Nigdy nie zapomnę kiedy z sekundy na sekunde stan mojego Jedynego Dziadka się tak pogorszył, że zmarł 🙁

  29. 13 kwietnia 2017

   to dobry szpital,czysto i lekarze spoko

  30. 13 kwietnia 2017

   Ja bym postawił jeszcze jeden obiekt sportowy mniej więcej za 300 mil.zl. a ludzie dalej będą popieram Franka

  31. 13 kwietnia 2017

   Jak ja czytam niektóre rzeczy to mi się słabo robi. Ludzie myślą, że lekarze to cudotwórcy? Magicy? Nie, to zwykli ludzie. Tyle ludzi umiera w tym szpitalu, bo tam trafiają nagorsze przypadki. Uświadomcie sobie ludzie, że niektórych nie da się wyleczyć. Mimo starań, mimo opieki. To nie szpital zabija tylko choroba. Jedna się cofnie inna będzie dalej postępowac. Jakby, każdy szpital zamykali, bo ktoś tam umarł, to byśmy leczyli sie cudownymi sposobami z internetu i pili ziółka na raka czy udar. Naprawdę czasami trzeba się zastanowić, bo nie życzę tego nikomu, ale kiedyś komuś z was może być potrzebna ta “umieralnia”.

  32. 13 kwietnia 2017

   gastrologia kilka lat temu dramat

  33. 13 kwietnia 2017

   Moja babcia trafiła tam z powodu wrzodów, a wyszła “nogami do przodu”. Nie podali leków pomimo siniejących palców… i udar murowany. Lekarz się ulotnił, a w rodzinie tragedia :(. Muszę jednak przyznać, że ostatnio bardzo się zmieniło na plus i może warto walczyć o większą ilość placówek w Gliwicach, żeby nie było kolejek.

  34. 13 kwietnia 2017

   To jest umieralnia a nie szpital!!!

  35. 13 kwietnia 2017

   Orzeoraszam urwalo mi reszte tekstu sle nie mam jyz checic pisac bo jestem w dole

  36. 13 kwietnia 2017

   Marek Małek
   Obyś sam nie zbankrutował w postępowaniu sądowym, które może toczyć się latami… ☺

  37. 13 kwietnia 2017

   Jeśli zamkną szpital, to lekarze z tego szpitala dalej będą pracowali, ale gdzie indziej…

  38. 13 kwietnia 2017

   Ola Piwowarczyk
   A ja znam wiele przypadków, w których personel tego szpitala uratował życie i zdrowie ciężko chorych moich znajomych.
   W tym szpitalu leczyła się też moja mama i była zadowolona z leczenia i opieki…
   Jeżeli o swojej babci napisałaś że użerasz się “z wredną babą”, to ja już dalej nie komentuję Twojej wypowiedzi, aby nie narobić Ci wstydu…
   Zajrzyj sobie do k.k., aby zobaczyć jakie mogą być konsekwencje za znieważenie lub za pomówienie…

  39. 13 kwietnia 2017

   Ale lekarz prowadzący skierował na kardiologie w Zabrzu , bo wiedział co trzeba zrobic a oni to olali to inna sprawa. Moj przyjaciela nie zyje .kardiologia miala to gdzieś m A lekarz z Radiowej przez 2 miesiące dzwonil do mnie zeby dowiedzieć sie o leczenie. Wybacz ale nikt tsk naprawdę nie interesował die stanem mojego przyjaciela. Juz go nie ma bo nie potrafili podjac decyzji ci pierwsxe leczyc. A lekarze z Radiowej ciagle w z nim

  40. 13 kwietnia 2017

   Panie Robercie, ja mówię po osobistych doświadczeniach a Pan uprawia swoje ulubione trolowanie.

  41. 13 kwietnia 2017

   Więcej ludzi umiera w swoich mieszkaniach niż w szpitalach…
   Mieszkania są więc umieralniami? ☺

  42. 13 kwietnia 2017

   Jeżeli do szpitala trafi człowiek w fatalnym stanie zdrowia, to może umrzeć nawet w najlepszym szpitalu. A Kulczyk w jakim szpitalu umarł? …

  43. 13 kwietnia 2017

   Leczyłeś się tam czy tylko karmisz się plotkami?

  44. 13 kwietnia 2017

   Na bzdury typu: hala “Podium” i rozbudowa lotniska – pieniądze są. A na najpilniejsze potrzeby jak zwykle pieniędzy nie ma. Pamiętajcie o tym i głosujcie w wyborach samorządowych Z GŁOWĄ, aby później nie stękać…

  45. 13 kwietnia 2017

   Potwierdzam neurologia bez zarzutu

  46. 13 kwietnia 2017

   Zamknąć na amen a pacjentów utylizować !!! po co leczyc

  47. 13 kwietnia 2017

   Szpital ma obowiązek leczyć i za ten obowiązek otrzymuje nie małą kasę !!! Liczne wpadki ten szpital dyskredytuja. Kiedy uruchomimy postępowanie odszkodowawcze pewnie zbankrutuje.

  48. 13 kwietnia 2017

   Pieprzona umieralnia, większość tam pracującego personelu ma w dupie chorego, wszystko robią na dystans jakby za karę pracowali, pewnie są wyjątki ale ogólnie to fatalny szpital.

  49. 13 kwietnia 2017

   Kraj jest piękny tylko rządzący są głupcami tak na przyszłość 😉

  50. 13 kwietnia 2017

   Trzy przypadki w ostanim czasie, pierwszy z brzegu to zdiagnozowane na radiowej zawroty głowy i nie dosluch według tych “badaczy” jako zmiany spowodowane niedokrwieniem mózgu – kilku dni pozniej w innym szpitalu operowano juz 20 letni oponiak wielkosci pilki tenisowej w okolicy móżdżku.

  51. 13 kwietnia 2017

   niech zamykaja tam wiecej ludzi umiera jak przezywa

  52. 13 kwietnia 2017

   Dla mnie to umieralnia a nie szpital

  53. 13 kwietnia 2017

   Oczywiście, żeby była jasność po 6 godzinach wykończona pojechałam do domu bo powiedziano mi, że jak się źle poczuje to mam sobie po karetkę zadzwonić. Chory kraj.

  54. 13 kwietnia 2017

   Ja też. Miałam tam skierowanie na ostry dyżur z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla i przez 6h!!!!! Czekałam aż ktokolwiek się mną zainteresuje, chodziłam prosiłam pielęgniarki miały mnie gdzieś. Mam nadzieję, że karma wraca.

  55. 13 kwietnia 2017

   I to potwierdza “wysoko” wykwalifikowany personel tego szpitala. Brak słów.

  56. 13 kwietnia 2017

   Ola Piwowarczyk Mojej Cioci Mama trafiła tam, spadła pielęgniarzom z noszy na posadzkę uderzając głową. Miała ogromnego krwiaka, ale TK głowy ponoć dobre, choć wyniku nie pokazali. Kobieta za 2 lub 3 dni zmarła. Chorowała na cukrzycę, w/ g lekarzy zmarła na…gruźlicę !

  57. 13 kwietnia 2017

   Tak miło wspominam Pana neurologa, który po zemdleniu spojrzał mi w oczy i powiedział “wyglądasz ok, do domu” <3 i sytuację dwie wiosny później również ciepło wspominam. Informację od lekarza, że transprt zagraża życiu, gdzie dzień później przewieźli do innego szpitala. Dobrze, że statystyki im się polepszyły, bo jak przewiezli to zgon był w innym szpitalu.
   Pozdrawiam również bardzo miłe panie pielęgniarki, które bardzo lubią krzyczeć na swoich pacjentów.
   Codziennie przejeżdżam koło Radiowej i codziennie mam nadzieję, że są tam jednak ludzie z dobrym sercem, którzy szanują pacjentów.

  58. 13 kwietnia 2017

   znam ten ból…

  59. 13 kwietnia 2017

   NEUROLOGIA w tym szpitalu jest na wysokim poziomie,mają bardzo dobrych rehabilitantów, a pacjencji którzy trafiają z tego szpitala do Rept są w najlepszej formie. Nie mówic o przychodni Gastrologicznej i sprzęcie diagnostycznym. !!!

  60. 13 kwietnia 2017

   Najgorszy szpital w gliwicach jaki moze byc, tam umarl moj tato, lezal z bardzo wysoka goraczka i musialam sie prosic pielegniarek zeby zadbaly o niego!

  61. 13 kwietnia 2017

   To umieralnia a nie szpital.

  62. 13 kwietnia 2017

   Jeszcze chciałabym dodać że, również wyleczeni ale z innych błahych powodów zmarł tam mój wujek i prababcia.
   Nie no, ale sukces człowieka wyleczyli tylko spowodowali inną chorobę lub śmierć z innego powodu, nie no gratulacje.
   Oby nigdy więcej wizyty tam.

  63. 13 kwietnia 2017

   Moze Pan mial pecha. Zdarza sie i przykro mi z tego powodu.

  64. 13 kwietnia 2017

   Jak najbardziej popieram.

  65. 13 kwietnia 2017

   Też uważam że do zamknięcia. Z mojej babci po prostym zabiegu prawie zrobili warzywo i z ruchliwej radosnej kobiety musze się przez 10 lat już użerać z wredną babą.
   Dzięki temu mój dziadek nabawił się rozwoju żylaków. Wylądował przez pogotowie i kręgosłup również tam, gdzie jakiś inteligentny lekarz zapomniał mu podać heparyny i zakrzep i śmierć.
   Dziękuje im za pogorszenie życia. Oby jak najszybciej ten szpital zamkli.
   Jeszcze jedno potrafią do sanepidu wysłać pomieszane wyniki lub od już zmarłych pacjentów. Brava za organizacje.
   Niech tak zwana umieralnia zostanie zamknięta, bo osobiście nie znam przypadku by komuś po pobycie tam się polepszyło.

  66. 13 kwietnia 2017

   Więcej takich opinii i będzie się lepiej pracować

  67. 13 kwietnia 2017

   Standard samego szpitala i opieki na Radiowej biją na głowę każdy inny w Gliwicach.

  68. 13 kwietnia 2017

   Marek Małek może wyjaśnij dlaczego podchodzisz do tematu tak negatywnie ?

  69. 13 kwietnia 2017

   Co za bzdura !

  70. 13 kwietnia 2017

   Radiowa do zamknięcia !!!!

  71. 13 kwietnia 2017

   Sama podpisywałam się pod petycją żeby nie zamykali

  72. 13 kwietnia 2017

   To jeden z lepszych szpitalu. Lekarze tam pracujacy naprawde dbaja o chorych i staraja sie pomoc. Ja im dziekuje bardzo.

  73. 13 kwietnia 2017

   Radiowa uratowała mi babcię! Wszystko jej się cofnęło dzięki szybkiej interwencji!

  74. 13 kwietnia 2017

   Jak tak dalej pójdzie będziemy umierać z braku opieki medycznej

  75. 13 kwietnia 2017

   To dobry szpital. Dzięki lekarzpm tam pracującym mój mąż żyje. Chylę czoło przed dr W.Opiełką.

  76. 13 kwietnia 2017

   Dajcie sie ludzie leczyc,najleprze placowki ida w kosz i co dalej ?