rand2
Trener personalny Gliwice Ireneusz Górny

Podziel się!

Jak ćwiczyć żeby latem móc pochwalić się doskonałym ciałem?


reklama

Ogromnymi krokami zbliża się nowy rok, okres postanowień i zarazem idealny moment aby rozpocząć pracę nad sylwetką, którą będziemy chcieli się pochwalić latem.

– Z doświadczenia wiem, że niestety zapał i motywacja u części osób minie po kilku tygodniach – mówi trener personalny Ireneusz Górny – ale znajdą się też oczywiście tacy, którzy wytrwają w postanowieniu lub znajdą osobę, która będzie ich odpowiednio motywować, czyli właśnie trenera personalnego. Początek roku to idealny moment na rozpoczęcie treningów, jeżeli mamy troszkę więcej do poprawy, a chcemy zdążyć przed okresem wakacyjnym.

Wybór trenera nie należy do łatwych zadań. Od czasu deregulacji zawodu, trenerem może zostać każdy, niestety nie każdy się do tego nadaję i nie każdy będzie nam w stanie pomóc.

Najlepszą metodą wyboru osoby, która ma nam skutecznie pomóc, nie jest sprawdzenie dyplomów i ukończonych kursów (teraz kursy można ukończyć w kilka dni lub nawet online) a spotkanie osobiste z trenerem, przeglądniecie jego strony czy profilu na mediach społecznościowych, tam można zobaczyć wyniki przemiany osób, które trenował, a często też ich opinie na temat trenera.

– Zawsze zapraszam osobę, która chce zacząć ze mną współpracę, na wcześniejsze spotkanie – mówi Ireneusz Górny -bardzo ważna jest “chemia” między osobami, które mają razem pracować. Zaczynający treningi mają wiele pytań, więc w czasie bezpośredniej rozmowy staram się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Dobry trener skupi się na poznaniu oczekiwań osoby, która dopiero rozpoczyna przygodę z ćwiczeniami. Często występuje tutaj problem z przełamaniem się, wstydem czy kompleksami. – Dlatego ja proponuję treningi w Studiu Treningu Personalnego, gdzie będą same z trenerem – zapewnia Ireneusz Górny.

Na koniec fundamentalne pytanie: czy warto? Absolutnie tak! Zapewniamy Was, że ćwiczenia z dobrym trenerem personalnym to trening “szyty na miarę”, kontrola wykonywania, określenie celów i motywowanie… czyli gwarancja sukcesu.

 

Kokaina w bananach. CBŚP przejęło narkotyki warte 800 tysięcy złotych

Następny artykuł »

Biżuteria to najlepszy prezent! Zwłaszcza z rodzinnej, gliwickiej manufaktury

Skomentuj

 

Brak komentarzy

pogoda

POGODA

reklama

tekst alternatywny

remonty

 • Wielu kierowców popełnia w tym miejscu błędy. Jest przetarg na budowę ronda

  23 listopada 2017

  Kierowcy najczęściej nie widzą lub po prostu nie respektują znaku STOP. Jak wynika z policyjnych statystyk, wymuszenie pierwszeństwa [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Jest decyzja w sprawie przebudowy “pajączka”. Prace ruszą w przyszłym roku?

  17 listopada 2017

  Organizacja ruchu w tym miejscu sprawia spory problem wielu kierowcom, szczególnie tym spoza Gliwic. Chodzi o [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Zniszczone urządzenia w Parku Sensorycznym. Rozmawiamy z rzecznikiem ŚSM

  10 listopada 2017

  Wykonawca parku zobowiązany jest do usunięcia usterek w ciągu 7 dni. Park jest monitorowany całodobowo kamerami włączonymi [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • powiat

 • Jedna z ważniejszych i najbardziej uczęszczanych ulic. Remont na ukończeniu

  30 sierpnia 2017

  reklama Ta ulica była w bardzo złym stanie technicznym i ekonomicznie nieuzasadnione było już wykonywanie remontów cząstkowych. W związku z tym postanowiono wymienić nawierzchnię całościowo.   Ulica ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Wiele osób dojeżdża tą drogą na Strefę. W poniedziałek rusza przebudowa

  11 sierpnia 2017

  Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych Gliwice, zakres prac spowoduje konieczność całkowitego zamknięcia drogi nr [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Dni Pyskowic 2017 już w lipcu. Video, C-BooL, Cleo, Mrozu, Vavamuffin

  30 maja 2017

  Serdecznie zapraszamy na dwudniowe święto Pyskowic. W dniach 22-23 lipca 2017 roku na placu „dożynkowym” [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • dzisiaj dzisiaj w gliwicach gazeta gliwice Gliwice gliwice 24 Gliwice info gliwickie nowiny informacje KMP Gliwice kradzież media w Gliwicach policja portal gliwice Sport w Gliwicach UM Gliwice w Gliwicach wiadomości wiadomości z Gliwic wydarzenia wydarzenia gliwice wypadek ZDM