SixSilver Jubiler Gliwice

Bezpłatna gazeta o największym w Gliwicach nakładzie rozdawanym w głównych punktach miasta. Taka forma dystrybucji zapewnia dotarcie do bardzo szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców.

Download (PDF, 1.29MB)

FORUM

3 KOMENTARZE

 1. No to prościej: gdy ktoś jest naprawdę NIEZDOLNY DO PRACY i ma tak niską rentę, to ma ją w tak niskiej wysokości dzięki OSZUSTOM, którzy mają lewe renty, BO BUDŻET ZUS-U I PAŃSTWA NIE JEST Z GUMY…
  Napisałem, aby pozbawić OSZUSTÓW lewych rent, a uzyskane w ten sposób środki podzielić i dołożyć prawdziwie NIEZDOLNYM DO PRACY. Wówczas nie będzie tak śmiesznie niskich rent, a osoby faktycznie niezdolne do pracy nie będą zmuszane do pogarszania swojego stanu zdrowia poprzez wykonywanie pracy.
  Jasne to czy jeszcze prościej wytłumaczyć? ☺

 2. Skoro Polacy pracują na całym świecie, to i Ukraincy mają do tego takie samo prawo. Nie twórzmy więc fikcji w rozumowaniu, a swój egoizm wsadźmy sobie w swoje d*py…
  Poza tym obcokrajowcy zajmują w Polsce głównie takie stanowiska pracy, na których Polacy nie chcą pracować. Nie słyszałem o żadnym przypadku zwolnienia z pracy Polaka, aby na jego miejsce przyjąć Ukraińca. Należy jeszcze dodać, że pracodawca musi uzyskać zezwolenie na zatrudnienie obcokrajowców (legalny sposób), które otrzyma wówczas gdy udowodni, że na wolne miejsca pracy nie ma chętnych Polaków. Inaczej ma się sprawa z fachowcami przez duże F, ale tak to wygląda wszędzie na świecie. Nielegalnym zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce zajmują się odpoeiednie służby i nie ma o co bić piany…

  Warto by się zająć rencistami, którzy stając przed orzecznikiem starając się o rentę (lub ją przedłużając) są niemal UMIERAJĄCY, a uzyskawszy rentę doznają cudu uzdrowienia i pracują nawet bardzo ciężko na budowach. Znam wiele takich osób.

  Podsumowując: większym zagrożeniem dla rynku pracy w Polsce nie jest zatrudnianie w LEGALNY sposób obcokrajowców, a LEWI RENCIŚCI, którzy poprzez ZUS wyłudzają od Skarbu Państwa nienależne im świadczenia.
  W państwie prawa, do którego jeszcze daleka droga, lewymi rencistami (a nazywając to po imieniu: OSZUSTAMI) powinny zająć się odpowiednie organa Państwa…
  Nie może być tak, że mając świadczenie rentowe pracuje się ciężko np. na budowie dorabiając do renty i STANOWIĄC NIEUCZCIWĄ KONKURENCJĘ NA RYNKU PRACY (dla pracodawcy taki pracownik generuje dużo mniejszy koszt pracy).
  RENTA POWINNA BYĆ PRZYZNAWANA TYLKO CAŁKOWICIE NIEZDOLNYM DO PRACY. Dzięki czemu świadczenie rentowe mogłoby być dużo wyższe, bo pobierała by je znacznie mniejsza część obywateli (to co wypłaca się obecnie oszustom można by podzielić i dołożyć faktycznie niezdolnym do pracy).
  POWINIEN BYĆ WPROWADZONY ZAKAZ ZATRUDNIANIA RENCISTÓW.
  ALBO PRACA, ALBO RENTA…

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here