SixSilver Jubiler Gliwice

Zaatakował innego kierowcę – tylko za to, że ten zwrócił mu uwagę

Przy ul. Baildona w Gliwicach policjanci z trzeciego komisariatu zatrzymali kierowcę volkswagena. 29-letni gliwiczanin, poruszający się volkswagenem passatem, zajechał nagle drogę innemu kierowcy, 36-letniemu mieszkańcowi Gliwic jadącemu seatem ibizą. Kiedy auta zatrzymały się, pierwszy z mężczyzn wysiadł ze swojego volkswagena i trzymając w ręce kij bejsbolowy, podszedł do seata. Zaatakował 36-latka, uderzając w rękę. Potem wyżył się jeszcze na samochodzie, uszkadzając powłokę lakierniczą oraz lusterko. Straty, jakich dokonał, oszacowano na ok. 1500 zł.

FORUM

Przyczyną agresji 29-latka było wcześniejsze upomnienie. Mężczyzna wpadł w szał, gdy kierowca seata zwrócił mu uwagę na niebezpieczną jazdę. W najbliższym czasie gliwiczanina czeka proces karny i wyrok.

źródło: KMP Gliwice

19 KOMENTARZE

  1. Dostanie jakis śmieszny mandat i tyle. Mam lepszy pomysl na karę. Dawać mnie tu namiary na niego i zaraz na wszystkich portalach Gliwickich udostępnimy twarz pipki która biega ze sprzętem. Tak żeby każda ekspedientka z jego osiedla wiedziała kto bez sprzętu boi sie z auta wysiąść.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here