Arena Gliwice zaprasza do wspólnego kibicowania w największej w regionie Strefie Kibica na Śląsku!

Już 19, 24 i 28 czerwca obiekt rozgrzeją emocje 8-tysięcznej publiczności podczas meczów Polskiej Reprezentacji. To właśnie wtedy podopieczni Nawałki rozegrają swoje mecze, a w Gliwicach przy ul. Akademickiej 50 fani biało-czerwonych zjednoczą się we wspólnymi kibicowaniu i świetnej zabawie. Ogromne emocje i niezapomniane wrażenia dostarczą zarówno sami piłkarze, jak i 140-metrowy telebim. Dodatkowo zaplanowane są konkursy i atrakcje, a także możliwość skorzystania z oferty stoisk gastronomicznych.

Dla bardziej wymagających przygotowano Strefę Premium, w ramach której kibice będą oglądać mecze z poziomu lóż nowo otwartego, nowoczesnego obiektu.

Strefa Kibica będzie otwarta na godzinę przed rozpoczęciem meczów 19 i 28 czerwca, a w niedzielę 24 czerwca wyjątkowo na dwie godziny przed meczem (od godz. 18.00). Tego dnia zapraszamy do wspólnej zabawy już od godzin przedpołudniowych. Na terenach wokół obiektu odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla całych rodzin.

Wstęp do Strefy Kibica jest odpłatny. Cena biletu to 10 zł. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony www.ebilet.pl

Wspólnie kibicujmy biało-czerwonym!

źródło: Arena Gliwice
fot: A. Skwarek

20 KOMENTARZE

  1. “Dla bardziej wymagających przygotowano Strefę Premium, w ramach której kibice będą oglądać mecze z poziomu lóż nowo otwartego, nowoczesnego obiektu.” Czy Strefa Premium to to samo co Strefa Kibica? Bo nie ma biletów na coś takiego jak strefa Premium.

  2. Już trzeba skrytykować zanim się zobaczy, zaraz zejdą się janusze że wstęp 10 zl, piwo drogie, woli w domu itd…. Cieszyć się że miasto to zrobiło, jak będzie lipa to na drugi się nie pójdzie i tyle, a nie marudzić zanim zobaczy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here