Wczoraj, 22 listopada wieczorem na ul. Dąbrowskiego w Gliwicach doszło do bardzo poważnego w skutkach potrącenia gliwiczanki, która wbiegła na jezdnię. Potrącony został również pies, z którym kobieta była na spacerze, jednak jemu nic poważnego się nie stało.

Ciężko ranną 68-latkę pogotowie przetransportowało do szpitala, gdzie trwa walka o jej życie.

W trakcie obsługi wypadku policjanci odkryli, że w organizmie kierującego znajduje się zakazana substancja. 25-letni kierowca forda został więc zatrzymany jako osoba podejrzana o prowadzenie samochodu, będąc pod wpływem marihuany. Jako dowód w sprawie pobrano krew. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono niewielką ilość suszu konopi indyjskich.

Wszczęte w tej sprawie postępowanie pozwoli ustalić, kto i w jakim stopniu przyczynił się do wypadku oraz czy kierowca prowadził pod wpływem narkotyku.

5 KOMENTARZE

 1. Bzdury piszecie, albo po prostu głupoty powielanie. Pies pani pieszej jest za tęczowym mostem. Sprawdzajcie i weryfikujące!!! Albo ci co Wam to przekazują niech sprawdzają, a nie gadają co im ślina na język przyniesie.

 2. Staruszka?
  Weszła na jezdnie w miejscu nieoświetlonym gdzie nie ma przejścia.
  Ale staruszka No bez przesady

 3. Staruszka?
  Weszła na jezdnie w miejscu nieoświetlonym gdzie nie ma przejścia.
  Ale staruszka No bez przesady

 4. Nie podoba mi się pisanie o 68 letniej kobiecie staruszka sama mam tyle lat i nie wyobrażam sobie by mnie ktoś przedstawiał “staruszka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here