Od najbliższego poniedziałku – 6 lutego wprowadzone zostaną trasy objazdowe dla niektórych linii autobusowych. Zapoznajcie się ze zmianami.

Ze względu na zakres prac awaryjnych, prowadzonych na odcinku ul. Tarnogórskiej, od ul. Piwnej do ul. Witkiewicza, autobusy linii: M100, M106, 32, 32N, 57, 71, 197, 224, 259, 280, 692, 692N, 699, 702 pojadą zmienioną trasą.

W kierunku Centrum Przesiadkowego, po obsłudze przystanku – “Gliwice Piwna”, autobusy poruszać się będą ulicami: Piwną, Traugutta, Lipową, Opolską i Tarnogórską.

W kierunku Placu Piastów trasa przejazdu wyznaczona będzie: Tarnogórską, Opolską, Lipową i Piwną.

Trasa objazdu linii nr 840 – w kierunku Centrum Przesiadkowego, po obsłudze przystanku – “Gliwice Dąbrowskiego”, autobusy pojadą ulicami: Dąbrowskiego, Opolską i Tarnogórską.

W kierunku Katowic, trasa przejazdu poprowadzona będzie ulicami: Tarnogórską, Opolską i Dąbrowskiego do włączenia na stałą trasę przejazdu na przystanku – “Gliwice Dąbrowskiego”.

Zmiany w trasach przejazdu obowiązywać będą do 10 lutego br. Jednocześnie jak zapowiada Zarząd Transportu Metropolitalnego – godziny odjazdu autobusów pozostaną bez zmian.

Źródło: ZDM Gliwice | PRUiM Gliwice

1 KOMENTARZ

  1. nie wiem po co sa te zniamy skoro i tak juz da sie zgubic na plac pistow i znowu bedzie szukanie autobusow to jest nie dopojecia ze ciagle jakies zmiany wychodza w Gliwicach normalna zenada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here