7 czerwca nasze miasto odwiedzi Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Prezydent spotka się z mieszkańcami Gliwic na placu Krakowskim. Ze względów organizacyjnych wejście na plac Krakowski będzie możliwe od godz. 17.30 wyłącznie od ul. Wrocławskiej i od ul. Akademickiej (przy fontannie). Początek spotkania z Prezydentem RP planowany jest na godz. 18.30.

192 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś ma takie pojęcie o poprzednich prezydentach to jakiekolwiek rzeczowe argumenty nie mają sensu. No co by Ci tu Paweł powiedzieć, czy tam John… Popracuj nad ortografią.

  2. A w jakim celu? Chce przekonywać nas do lepszej zmiany? Nie jest prezydentem wszystkich Polaków ( moim tym bardziej ).

  3. Panie Rafale, nocne nominacje, karygodne potraktowanie trybunału konstytucyjnego czy ostatnie kroki ku zrujnowaniu nizawisłości wymiaru sprawiedliwości nie są chlubnymi kartami w historii prezydentury Pana Dudy… Mowa o TVN… bez komentarza!

  4. Duda to najlepszy prezydent od lat. Bolek kapus i zdrajca, kwasniewski alkoholik a komor bull szkoda słów, bez suflerki nic mądrego nie umiał powiedzieć tylko siare robił

  5. Naprawdę uważa Pan, że Polska była przez ostatnie 20 parę lat była super praworządnym krajem, a teraz nagle się stała niepraworządnym? To potwierdza, że zbyt dużo TVN szkodzi na zdrowie.

  6. Proszę spojrzeć na foto. Tak oto media wmówily Pani, że to jakaś wielka tragedia i obciach. Na szczycie gość z Luksemburga pokazywał swoje skarpetki, to nie był obciach? No nie bo tvn pani nie powiedział. A jak Komorowski wlazł butami na krzesło w japońskim sejmie? To też tłumaczyli, że nic się nie stało. Każdy ma prawo do swojej interpretacji, ale proszę pamietac, że nieprzyjazne obecnemu rządowi media zawsze będą próbowały nastawić panią negatywnie, nawet w tak błahych sprawach. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here