Idealnie gładka skóra… czyli to, na czym nam szczególnie zależy latem, ale i zimą w miejscach publicznych typu siłownia czy basen, gdzie odsłaniamy ciało. Zabieg depilacji laserowej jest jedną z najbardziej popularnych metod usuwania niechcianego owłosienia. Już nie klasyczne maszynki do golenia, wosk czy pasta cukrowa, ale właśnie profesjonalna, sprawdzona technologia pozbywania się włosków, stała się tym, na co decydują się kobiety oraz mężczyźni. Depilacja laserowa bez wątpienia nie ma konkurencji, jeśli chodzi o trwałość i jakość zabiegu. Daje przede wszystkim duży komfort życia, a profesjonalna obsługa gabinetów specjalizujących się w usłudze, gwarantuje skuteczność oraz gładką skórę na co dzień.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się w gabinetach lub salonach kosmetycznych, oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej. Depilacja laserowa. Gliwice jest właśnie jednym z miejsc specjalizujących się w zabiegach usuwania owłosienia. Dzięki zaawansowanej technologii i indywidualnemu podejściu do pacjentów, w Gliwicach depilacja laserowa stoi na bardzo wysokim poziomie. Salon kosmetyczny pozbywa się zbędnego owłosienia poprzez laser diodowy Light Sheer – uznawany za najlepszy na rynku. Wykwalifikowany personel usuwa mieszki włosowe z okolic bikini, pach, nóg czy pleców. Depilacja laserowa w Gliwicach jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Pacjenci mogą jedynie odczuwać delikatne ukłucia lub pieczenie, co jest uzależnione od indywidualnego progu bólu.

Zalety depilacji laserowej

Podstawowa różnica między zabiegiem depilacji laserowej, a usuwaniem owłosienia za pomocą maszynki czy wosku, jest jego trwałość i skuteczność. Po kilku seriach laserowych, których ilość uzależnia się od indywidualnego stanu włosa, pacjenci mogą liczyć na trwałe pozbycie się problemu. Depilacja laserem to także spora oszczędność czasu. Wyjeżdżając na urlop nie trzeba się martwić o zabieranie ze sobą domowego zestawu do golenia. Gwarantuje zawsze gotowość i pewność siebie. Osoby, które zdecydowały się na trwałe usuwanie owłosienia, chwalą sobie przede wszystkim ulgę i odciążenie obowiązkiem regularnej depilacji, którą do tej pory wykonywały w domu minimum 2 lub 3 razy w tygodniu. Medycyna estetyczna. Gliwice zapewnia swoim pacjentom profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie. Można tutaj liczyć na indywidualne traktowanie, kameralną, intymną atmosferę, a przede wszystkim na uzyskanie oczekiwanego efektu.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Jedną z najczęściej słyszanych wątpliwości pacjentek jest pytanie o to czy depilacja laserowa jest bezpieczna. Jak to już zostało podkreślone wcześniej, podczas zabiegu wykorzystuje się wysokiej klasy, sprawdzony laser diodowy, który gwarantuje skuteczność, a przede wszystkim delikatne potraktowanie tkanek skóry. Laserowe usuwanie owłosienia nie jest inwazyjne. W odróżnieniu od domowych metod, skóra nie ulega uszkodzeniu ani podrażnieniom. Jedynym ‘skutkiem ubocznym’ może być zaczerwienienie depilowanego miejsca lub delikatne pieczenie, choć należy to uzależnić od indywidualnych predyspozycji skórnych.

Bezpieczeństwo zabiegu depilacji laserowej wynika przede wszystkim z jakości oferowanych usług danego salonu kosmetycznego. To od profesjonalizmu obsługi, a także stopnia zaawansowania wykorzystywanych sprzętów, zależy jego sukces. Dlatego też, wybierając gabinet, warto przede wszystkim postawić na sprawdzone miejsce, specjalizujące się w usługach depilacji laserowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here