spot_img

Boisko, zabawy i pizza. Czego więcej trzeba dzieciakom do szczęścia? Wyjątkowa sobota

spot_img

Sobotnie spotkanie na boisku w Łanach pokazuje, że wspólnie da się zrobić naprawdę wiele. I to dla najwdzięczniejszej grupy ze wszystkich – dla dzieci!

Emocje sportowe rozpoczęły się wraz z meczem drużyny dzieci ze spektrum autyzmu – Piłka Marzeń przeciwko LKS Naprzód Żernica. Następnie Sokół Łany Wielkie podjął PKS Ruch Kozłów.Wynik spotkań odchodzi na drugi plan, kiedy imprezie przewodzi świetna zabawa! Atrakcji towarzyszących wydarzeniom boiskowym nie było końca – malowanie buzi, modelowanie balonów, tor przeszkód i wiele różnych zabaw.

Siła pomocy

– Mecz odbył się pod patronatem Starosty Gliwickiego, który przekazał Naszym cudownym przedszkolakom owoce, smakołyki i przepyszną pizzę – relacjonuje Niebieskie Przedszkole. Co ważne, członkowie zarządu starostwa z własnych (nie publicznych!) pieniędzy zakupił posiłki. Natomiast radny sejmiku śląskiego Marek Bieniek zapewnił zdrową przekąskę w postaci owoców.

Sokół Łany Wielkie zorganizował zaś zbiórkę, dzięki której udało się przekazać przedszkolakom ponad dwa tysiące złotych. – Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do całego wydarzenia – dziękujemy za obecność, za chęć, za okazaną dobroć, za podarunki, za wsparcie, za chwilę rozmowy, za towarzystwo i ogromną radość naszych dzieciaków oraz rodziców – czytamy na profilu Sokół Łany Wielkie.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,273FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły