Brutalne starcie w centrum miasta

Na Facebooku pojawiło się nagranie jednego z przechodniów. Film pokazuje brutalne starcie kibiców Górnika Zabrze i Stomilu Olsztyn, do którego doszło 16 października, w pobliżu stadionu w Zabrzu , na oczach przerażonych przypadkowych ludzi. 

48 KOMENTARZE

  1. Czy to co działo sie w Zabrzu, pasuje do “Dzisiaj w Gliwicach” ??? czy tylko daremny redaktorek chce sobie odreagować porażkę Piasta w Gdańsku????. Wstyd, tani chwyt marketingowy. Na wszelki wypadek robie scrina i na wiocha.pl jak usuwacie komentarze, które nie pasują redakcji.

  2. Jak widać w starciu brały udział tylko osoby tym zainteresowane, więc nie rozumiem znowu bólu dupy społeczniaków na internecie, którzy w rzeczywistości jednej z tych osób nawet nie popatrzą w oczy, krzyczcie sobie dalej w klawiaturę..;)

  3. To juz nie jest kibic, i jest niesportowo, kiedys tez byly zatargi , ale co sie teraz dzieje, to przekracza wszelkie granice, Ci ludzie zyja po to aby zaczepiac i sie bic, po to ida na mecz, a Ci prawdziwi kibice na tym cierpia,,,…Poczwytac takich i do kamieniolomow, tam moga swoje sily oddac..

  4. W sumie to te hordy sebastianów tarzające się wspólnie wpisują się w tę postapokaliptyczną aurę zabrza 🙂 tylko co tam się stało? Nie dogadali się z dress codem? Czy to jakaś gra terenowa?

  5. Patologia i tchorze. Przeciez widac te ryje wiec od razu policja powinna ich namierzyc i do wiezienia. ps i nie rouzmiem dlaczego z naszych pieniedzy finansuje sie klub z takimi pseudokibicami. Sa inne wydatki w miescie a nie sponsorowanie czegos takiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here