Masz kaloryfery pod oknami, a w łazience wiszące suszarki na ręczniki? Takie umiejscowienie ogrzewania ma 3 podstawowe wady: ze względu na cyrkulację powietrza jest mało komfortowe, zabiera miejsce i zmniejsza potencjał pomieszczenia. Jest też głównym siedliskiem “wiecznego” kurzu.

Ogrzewanie na podłodze, ścianach i suficie!

Remontujesz mieszkanie lub dom? Zastanawiasz się nad wymianą ogrzewania Dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie systemu ogrzewania foliami grzewczymi na podczerwień, które jako ogrzewanie płaszczyznowe umożliwia uzyskanie najwyższego komfortu cieplnego. Może być montowane w podłodze, ścianach oraz na suficie.

Folie grzewcze są cienkie i elastyczne, w przeciwieństwie do klasycznych kabli lub mat grzewczych grzeje całą powierzchnią, a nie tylko miejscowo przez przewód o wysokiej temperaturze, dzięki temu możemy zainstalować ją na każdej nawierzchni. Folia zużywa o połowę mniej energii elektrycznej niż tradycyjna mata grzewcza. Stosowanie folii wiąże się z licznymi zaletami dla użytkownika, który decyduje się na taką formę termoizolacji.

Przyjazna dla alergików, bezpieczna dla dzieci!

Folia grzewcza jest przyjazna dla alergików – ogrzewanie podczerwienią nie nagrzewa bezpośrednio powietrza, przez co zmniejsza jego cyrkulację w pomieszczeniu, pozwala zredukować efekt unoszenia się kurzu. Utrzymuje równomierną temperaturę w całym pomieszczeniu, nie wywołując zjawiska zimnych nóg, dzięki czemu zyskujemy wyższy komfort cieplny. Za pomocą termostatu można niezwykle precyzyjnie sterować ogrzewaniem, to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu można wyraźnie zoptymalizować koszty ogrzewania. Ogrzewanie podczerwienią nie dopuszcza do rozwoju grzybów m.in. pleśni, eliminując w ten sposób źródło wielu groźnych chorób.

Szybko, tanio, oszczędnie i ekologicznie!

Firma Ekotechnika Folie Grzewcze z Gliwic jest certyfikowanym partnerem czołowego producenta – firmy TERMOFOL. Produkty oferowane przez Ekotechnikę cechuje niezawodność, nowoczesna forma, energooszczędność oraz zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej. – Doświadczenie zdobywaliśmy wykonując instalacje pod patronatem znanej na śląsku firmy Eko-Solar, która prowadzi działalność od 2010 roku, dziś jako niezależny zespół wykonujemy instalacje dla szerokiego grona odbiorców. – mówi ekspert z firmy Ekotechnika.

Szybko okazało się, że wysokiej jakości produkty Termofol pozwoliły na wykonanie kompletnych systemów grzewczych nie tylko w budownictwie jednorodzinnym i mieszkaniach. Doświadczenie pokazało, że idealnie sprawdzają się jako ogrzewanie biura, przedszkola, magazynu, hali produkcyjnej, a nawet kościoła. – Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie energooszczędność, komfort, innowacyjność i
ergonomię. podkreśla ekspert – Oferujemy profesjonalny montaż systemów grzewczych, nasi autoryzowani instalatorzy przechodzą doroczne szkolenia i potrafią odpowiednio dobrać i zainstalować nasze produkty.

Co jeszcze zyskujesz montując folię?

* Niskie koszty podjęcia inwestycji
* Brak konieczności serwisów pieca/kotła
* Poprawę komfortu życia osób z alergiami
* Brak potrzeby wydzielenia odrębnego pomieszczenia na kotłownię
* Brak konieczności budowy komina spalinowego
* Brak zanieczyszczania środowiska
* Stosunkowo szybki i prosty montaż
* Skrócony czas nagrzewania pomieszczeń
* Łatwe sterowanie systemem
* Estetyka i ukrycie elementów grzejnych
* Kompatybilność z instalacją fotowoltaiczną
* Możliwość zmniejszenia rachunków za prąd nawet do zera!

Wybierając montaż przez ekspertów Ekotechnika otrzymujesz:

* Pewność, że moc folii została odpowiednio dobrana do zapotrzebowania energetycznego Twojego budynku.
* Optymalny podział na strefy, dla zapewnienia komfortu cieplnego.
* Indywidualne rozmieszczenie dobranych termoregulatorów dla wygody użytkowania.
* Montaż wykonany przez certyfikowanych instalatorów.
* Wydłużenie gwarancji producenta na produkt z 3 do aż 15 lat.
* Dojazd do klienta, profesjonalne doradztwo i wycena zawsze za darmo.
* Zabezpieczenie na podstawie umowy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here