spot_img

12 lipca uszczęśliwiamy się w Cinema City

spot_img

Koniec świata za 3 tygodnie. Panika, strach czy szaleństwo i próbowanie wszystkiego co było niedostępne?!

Drogie Panie, zarezerwujcie czwartkowy wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem „chwytamy chwilę” razem z praktykami najlepszych uciech w salonach wellness & spa, najmodniejszymi klubami i restauracjami. Święto kobiet rozpocznie się już 12 lipca, o godzinie 19:30 w Cinema City w Forum. Zapowiada się prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

KONKURS

Chwytaj bilet! Mamy dla Was cztery podwójne wejściówki do Cinema City na czwartkowe spotkanie. Wystarczy, że do 11 czerwca, godz. 20.00 wyślesz na adres kultura@dzisiajwgliwicach.pl maila z imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie:

Czy koniec świata kojarzy Ci się z wielkim mrozem, czy olbrzymim upałem? I, jeśli można wiedzieć, dlaczego?

Druga część odpowiedzi nie jest obowiązkowa, pytam z ciekawości.

Lipcowa odsłona Ladies Night upłynie pod hasłem – Chwytaj chwilę, ciesz się życiem! Na uczestniczki – oprócz prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: BLOW, KFC oraz Skoda – czekają również ciekawe porady z zakresu urody, pielęgnacji i relaksu. Zapowiada się wieczór pełen przyjemności i rozpieszczania. Święto kobiet z Cinema City już 12 lipca!

Spotkanie zakończy przedpremierowy pokaz filmu „Przyjaciel do końca świata”. Czołowy komik Hollywood Steve Carell i przepiękna Keira Knightley zadbają o dobry humor wszystkich uczestniczek Ladies Night. Podróż życia warta każdego grzechu z pewnością rozbawi do łez!

{youtube}NnLG_QnM4lQ<http://www.youtube.com/watch?v=NnLG_QnM4lQ>{/youtube}

„Kobiety pokochały comiesięczne spotkania z Cinema City! Wakacyjne Ladies Night rozpieści wszystkie Panie. Nie zabraknie porad ekspertów, upominków oraz tradycyjnie już – przedpremierowego pokazu filmowego. Ciepła komedia ‘Przyjaciel do końca świata’ opowiada o tym, że należy chwytać każdą wolną chwilę i do tego samego namawiamy panie, które nas odwiedzą. Chwytamy chwilę z Cinema City!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

RM
Cinema City Forum
12 lipca o godz. 19.30
bilet w cenie 19 zł

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,244FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły