Jeśli jest lipiec, to na ulicach i placach Gliwic rządzą… „Ulicznicy”. Po raz kolejny również CH FORUM jest partnerem i zarazem jedną ze scen tego renomowanego festiwalu artystów trotuaru.

W ramach mecenatu wydarzenia goście CH FORUM bawić będą się w trzy piątkowe wieczory: 12, 19 i 26 lipca. Spektakle w gliwickim centrum odbywać będą się w formule Objazdowego Domu Kultury – imprezie towarzyszącej Festiwalowi. Profil występów jest w tym roku bardzo kabaretowy.

Pierwszy z nich już w najbliższy piątek, tj. 12 lipca. Gwiazdą Wieczoru Kabaretowego będzie Kabaret CZESUAF z programem „Przyjęcie”.

Czesuaf to doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania. Prezentujący inteligentny, niebanalny humor dla widzów na scenach całej Polski. Trzej fajni faceci i jedna fajna babka. Od 2002 roku grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”.

W programie kolejnych piątkowych wieczorów:
19 lipca: Wieczór Stand-Up – Gajda & Jachimek;
26 lipca: Wieczór Impro – Narwani z Kontekstu.

Miejscem wspomnianych atrakcji będzie Forum Inspirujących Spotkań (parter, d. CCC). Początek zawsze o godz. 19:00; wstęp wolny.

Dodatkowo swoją obecność na 13. Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” CH FORUM zaznaczy Alejką FORUM w Parku Chopina. Jest to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych.

Alejka FORUM działa w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godz. 14.00. Warto zostać na dwie godzinki, gdyż na godz. 16.00 zaplanowane są spektakle dla najmłodszych widzów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here