Czarny piątek każdego roku wypada innego dnia miesiąca, jednak zawsze, jak sama nazwa wskazuje, w piątek.

Ruchomość daty tego święta wyprzedaży związana jest z terminem, kiedy obchodzone jest Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, skąd przywędrowała także do Polski ta tradycja na szał wyprzedaży. Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych w 2018 roku ze sprzedaży w ciągu jednego dnia uzyskano przychody na poziomie 6 miliardów dolarów. W Polsce coraz więcej sklepów przystępuje do tej akcji, dzięki czemu możemy się cieszyć między innymi Lidl Black Friday.

W tym roku czarny piątek przypada na 29 dzień listopada i to właśnie od wtedy można zaopatrywać się w setki tysięcy produktów w niezwykle obniżonych cenach w wielu sklepach, zarówno stacjonarnie, jak i także online.

Co można kupić w trakcie Black Friday

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych produktów w tym dniu są wszelkiego rodzaju sprzętu elektroniczne, takie jak telewizory, komputery, laptopy czy też telefonu, dlatego też markety elektroniczne co roku przygotowują coraz korzystniejsze oferty dla swoich klientów. Jednak inne sklepy także bardzo chętnie przyciągają swoich klientów okazjami. Na przykład w trakcie Biedronka Black Friday można liczyć na szerokie promocje na wszelkiego rodzaju asortyment tekstylny i nie tylko. Także wiele produktów spożywczych w tym czasie zostanie z pewnością, idąc tropem poprzednich lat obniżonych.

Jednak dla wielu osób jedną z najbardziej wyczekiwanych promocji jest Lidl Black Friday. Jak wiadomo, market ten słynie ze swojej szerokiej oferty, różnego rodzaju odzieży, elementów dekoracyjnych, a także wyposażenia domu. W tym roku z pewnością, promocjami zostaną także objęte produkty dostępne w niedawno uruchomionym sklepie online Lidla. Dla wielu osób jest to doskonała informacja, ponieważ produktu oferowane w tym sklepie, nie tylko są atrakcyjne cenowo, ale także bardzo dobre jakościowo.

Black Friday w Polsce zaczyna przybierać na sile

Jeszcze Kilka lat temu nikt w Polsce nie słyszał o Black friday, jednak obecnie święto to na stałe wpisało się w kalendarz wyprzedażowy łowców okazji naszym kraju. Z roku na rok coraz większa ilość sklepów przystępuje do tej akcji, co tylko cieszy i daje nadzieję, że być może w przyszłości promocje sięgną takich rozmiarów jak za oceanem. Warto podkreślić, że Black Friday nie jest wietrzenie magazynów. W tym dniu można zakupić nawet najnowsze egzemplarz sprzętów komputerowych czy też kolekcji ubrań w naprawdę okazyjnych cenach.

Nierzadko obniżki cen sięgają nawet 80% ceny wyjściowej. W czarny piątek oprócz tego, że sklepy przygotowują liczne promocje, można także liczyć na ich przedłużony czas pracy. Ponieważ z pewnością będą one 29 listopada wcześniej otwarte i później zamknięte. Dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z wyjątkowej okazji. Jeśli jednak ktoś nie zdąży bez obaw, ponieważ kilka dni później zaczyna się cyber monday, który otwiera szalony czas promocji w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here