spot_img

Czas odnaleźć Mikołaja! Ruszyły zapisy na Bajkową Grę Miejską

spot_img

Święta za pasem, a po Mikołaju ani śladu. Czas więc rozpocząć akcję poszukiwawczą pod hasłem „Świąteczne Opowieści – Bajkowa Gra Miejska”, która wystartuje z Rynku podczas drugiego weekendu Jarmarku Bożonarodzeniowego!

W rozwiązywaniu zagadek i wypełnianiu zadań uczestnikom pomogą bohaterowie książek, spektakli teatralnych i świątecznych legend. Będzie zaskakująco, aktywnie i kreatywnie. Przyda się zatem każda głowa pełna pomysłów. Trwają zapisy!

Bajkowa Gra Miejska wystartuje z gliwickiego Rynku w niedzielę, 11 grudnia, o godz. 12.00. Jej uczestnicy, wspólnie z postaciami z książek, świątecznych legend oraz spektakli Teatru Lufcik na Korbkę, wezmą udział w poszukiwaniach świętego Mikołaja. 

Wydarzenie będzie łączyło elementy gry miejskiej, happeningu, zabaw sprawnościowych oraz działań warsztatowych. Na koniec uczestnicy zabawy stworzą własną Drużynę Elfów i spróbują przywołać świętego Mikołaja. Jak zapowiadają organizatorzy – zadania gry zaskoczą i rozśmieszą, a barwni bohaterowie zostaną w pamięci na długo.

Zapisy prowadzone będą do piątku, 9 grudnia, do godziny 15.00: 

  • telefonicznie – pod numerem 32/444-28-12 wew. 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00),
  • mailowo – na adres edukacja@ckvictoria.pl.

Chęć udziału w grze będzie można zgłosić również bezpośrednio przed jej rozpoczęciem (w niedzielę, 11 grudnia, między godz. 11.40 a 12.15) w punkcie rejestracyjnym zlokalizowanym na gliwickim Rynku (w podcieniach, przy Empiku).

Szczegółowe informacje oraz regulamin Bajkowej Gry Miejskiej dostępne są na stronie https://ckvictoria.pl/gliwicki-jarmark-bozonarodzeniowy-ruszamy-z-zapisami-na-bajkowa-gre-miejska/

fot. Mosquidron

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły