lider społecznyTrwa prezydencki konkurs o tytuł Gliwickiego Lidera Społecznego, Gliwickiej  Organizacji Roku i Biznesowego Partnera Roku. W tym roku nie tylko kapituła konkursowa wskazuje zwycięzców. Mogą to zrobić także mieszkańcy, uczestnicząc w plebiscycie „Wybrany przez gliwiczan” i wyróżniając po jednym kandydacie z kategorii lider społeczny i organizacja roku. 

Celem konkursu jest wyróżnienie gliwickich organizacji pozarządowych, szczególnie aktywnych w ubiegłorocznych działaniach na rzecz lokalnej społeczności, liderów społecznych, którzy swą energią i zaangażowaniem motywują do pracy innych, a także firm, które intensywnie wspierają sektor non profit w Gliwicach. 

Głosy w plebiscycie można oddawać do 5 kwietnia za pośrednictwem miejskiego portalu www.gliwice.eu lub na specjalnych kuponach publikowanych do 29 marca na łamach Miejskiego Serwisu Informacyjnego. Na osoby, które wezmą udział w tradycyjnej formie głosowania i podadzą organizatorom swoje dane, czekają nagrody! Będą to podwójne zaproszenia na kwietniową galę rozdania nagród, podczas której wystąpi Chór Sound’n’Grace.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here