materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

Czy Gliwice mają lidera?

spot_img

lider społecznyTrwa prezydencki konkurs o tytuł Gliwickiego Lidera Społecznego, Gliwickiej  Organizacji Roku i Biznesowego Partnera Roku. W tym roku nie tylko kapituła konkursowa wskazuje zwycięzców. Mogą to zrobić także mieszkańcy, uczestnicząc w plebiscycie „Wybrany przez gliwiczan” i wyróżniając po jednym kandydacie z kategorii lider społeczny i organizacja roku. 

Celem konkursu jest wyróżnienie gliwickich organizacji pozarządowych, szczególnie aktywnych w ubiegłorocznych działaniach na rzecz lokalnej społeczności, liderów społecznych, którzy swą energią i zaangażowaniem motywują do pracy innych, a także firm, które intensywnie wspierają sektor non profit w Gliwicach. 

Głosy w plebiscycie można oddawać do 5 kwietnia za pośrednictwem miejskiego portalu www.gliwice.eu lub na specjalnych kuponach publikowanych do 29 marca na łamach Miejskiego Serwisu Informacyjnego. Na osoby, które wezmą udział w tradycyjnej formie głosowania i podadzą organizatorom swoje dane, czekają nagrody! Będą to podwójne zaproszenia na kwietniową galę rozdania nagród, podczas której wystąpi Chór Sound’n’Grace.

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły