30 kwietnia po raz pierwszy w Ruinach odbędzie się SILENT DISCO, czyli cicha dyskoteka. Organizatorem jest Centrum Kultury Victoria oraz Arena Gliwice. W jednym miejscu równocześnie zagra trzech DJ-ów, a każdy z nich zaprezentuje zupełnie inny styl i muzykę.

Potańczyć będzie można do alternative & electronic dance, retro disco oraz techno/house. To uczestnicy zdecydują, do których utworów chcą się bawić. Jak to możliwe? Dzięki futurystycznym słuchawkom, które świecą w jednym z trzech kolorów – czerwonym, niebieskim i zielonym. Kolory odpowiadają muzyce granej przez jednego z DJ-ów, a w każdym momencie można przełączyć się na inny kanał. To tak, jakby przy pomocy jednego guzika, przenieść się w czasie i przestrzeni.

Co widzą osoby, które obserwują wydarzenie z boku? Tańczących i śpiewających ludzi. Nie słyszą jednak muzyki, co z pewnością wygląda intrygująco. Nie zabraknie też tego, z czym kojarzą nam się dyskoteki, czyli fantastycznego, widowiskowego oświetlenia. Na tarasie Ruin Teatru stanie bar z wystrzałowymi napojami i strefą relaksu.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do północy.

Wstęp na Silent Disco będzie bezpłatny, jednak żeby pobrać słuchawki konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości oraz podpisanie oświadczenia. W jednym momencie w Ruinach Teatru będzie mogło bawić się 200 osób. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here