W tym roku w Gliwicach walentynki świętować zaczniemy już 10 lutego W planie jest między innymi Prywatka w stylu retro, na której nie może Was zabraknąć!

– W piątek, 10 lutego zakręcimy czarną płytą i porwiemy Was do tańca na Prywatce w Bojkowie w stylu retro (Scena Bojków, ul. Parkowa 5). Rytm zabawie nadawać będą Prywaciarze, czyli nasz gliwicki duet konferansjersko-djski. Nie będziecie chcieli zejść z parkietu – zapowiada Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Od godziny 19.00 zapraszamy do tańca i do baru, który tego dnia działać będzie w Scenie Bojków przy ul. Parkowej. Na Prywatce bawimy się do północy. 

Podczas walentynkowej zabawy zaprezentowany zostanie przekrój muzyki tanecznej od lat 50. do 90., a także współczesne hity. Usłyszycie zarówno największe polskie i światowe przeboje, ale także utwory, które warto przypomnieć z uwagi na ich taneczno-imprezowy walor. Spodziewajcie się zatem kilku muzycznych niespodzianek!

– Zajmujemy się prezentowaniem muzyki w niecodzienny sposób. Wszystko, co robimy, kręci się wokół czarnych płyt. Mamy prawo przypuszczać, że to niezbędny element imprezy, na której chcielibyście być. Nawiązujemy do tradycji prywatek, ale nie boimy się nowoczesności. Mówiąc wprost – wpadniemy do Was na imprezkę! Zrobimy wszystko, żebyście poczuli się jak na prawdziwej prywatce, gdzie najważniejsza jest dobra muzyka i swobodna atmosfera. Do zatańczenia już 10 lutego w Bojkowie – zapraszają Prywaciarze, Bartek i Paweł.

Zachęcamy, by na Prywatkę w Bojkowie przyjść w stylu inspirowanym minionymi latami. Zajrzyjcie do szaf Waszych dziadków, rodziców i dajce porwać się retromodzie, która z rozmachem weszła na salony. Taką niecodzienną, imprezową stylówkę uwiecznicie na pamiątkowym zdjęciu, bo tego dnia w Scenie Bojków stanie fotolustro, czyli magiczny ekran do robienia zdjęć wraz z gadżetami – hit każdej imprezy. 

Wstęp na Prywatkę to 10 zł (płatne na miejscu).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here