SixSilver Jubiler Gliwice

1 czerwca między godz. 12.00 a 19.00 w parku Chopina zaplanowano fantastyczny festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji. W programie jest między innymi artystyczny pokaz baniek mydlanych, laserowy labirynt i odlotowe miasteczko cyrkowe.

hop

O godzinie 17.30 rozpoczną się koncerty. Wystąpią młode gwiazdy – Agata Gładysz i Olivia Klinke oraz Bartek Kaszuba. Taki Dzień Dziecka tylko w Gliwicach! Na wszystkie atrakcje wstęp wolny.

hopijedziesz

14 KOMENTARZE

  1. Prezydent zaprasza…to jest jakieś kuriozum…na własnym polu bedzie impreza ogranizowana przez pana frankiewicza – celowo z małej – ostatnio wymysły tego pana pokazują że władza deprawuje – zero rozsądnych decyzji – każda kolejna to nieporozumienia i epatowanie – JA – JA. Tu tak samo. Pieniadze pochodza z budzetu miasta…to raz..dwa UWAGA – Prezydent naszego miasta – podkreślam naszego – nie jego prywatnego – zakazał restauracjom, pubom, kafejom funkcjonowania w niedziele po 20,00. W którym kraju po zdobycia mistrzostwa – historycznego ogromnego wyczynu zamyka sie drzwi lokali by kiic nie mogl przy stoliku kulturalnie napic sie trzech drinkow…skoro placi poprzez podatki do tego miasta ogrome pieniadze. mamy jak bydło byc stlamszeni gdzies na placu bez nawet wody do kupienia czy bulki? bo tak sobie wymyslil prezydent? Mam nadzieje ze lokali gastronomicznicy pozwa w trybie cywilnym za straty nie miasto…ale prezydenta…bo to jego suwerenna decyzja. Glupia do kwadratu.Dodajmy.

  2. “Prezydent Miasta Gliwice zaprasza”, a może Miasto Gliwice zaprasza, bo nie sądzę,że Frankiewicz opłaca imprezę z własnej kieszeni

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here