Firma z Gliwic w Top50 w Europie

Czołowy producent oprogramowania e-commerce, i-systems, już po raz drugi zakwalifikował się do międzynarodowego rankingu Deloitte Technology Fast 50.

Lista Deloitte Technology Fast 50 tworzona jest rokrocznie według bardzo rygorystycznych zasad. Do rankingu kwalifikują się tylko najbardziej innowacyjne technologicznie firmy z Europy Środkowo-Wschodniej. Pod uwagę brany jest także procentowy wzrost przychodów operacyjnych przedsiębiorstwa w ostatnich latach prowadzonej działalności.

O i-systems

Firma i-systems jest producentem dedykowanego oprogramowania e-commerce dla handlu i dystrybucji. Rozwiązania oferowane przez firmę opierają się na autorskim oprogramowaniu. To m.in. sprawia, że spółka od 10 lat z sukcesem wdraża rozwiązania omnichannel retailing, cloud hosting czy systemy B2B dla największych marek. Wśród klientów i-systems są m.in. Fashion House Group, Big Star, 5.10.15., Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, Monnari, gliwickie 8a.pl czy New Balance. Siedziba firmy mieści się na Nowych Gliwicach.

Historia firmy rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy Paweł Jaczewski, obecny Prezes Zarządu napisał autorski projekt oprogramowania i opublikował go w sieci. Program spotkał się z dużym zainteresowaniem i wypełnił lukę w ówczesnym rynku e-commerce w Polsce. Wkrótce powstała druga wersja oprogramowania, która okazała się jeszcze większym sukcesem i zaowocowała założeniem firmy i-systems. Firma od początku stosowała autorskie rozwiązania.

i-systems-gliwice

Miejsca pracy dla najlepszych w branży IT

Firma i-systems obecnie zatrudnia ponad 80 wysoko wyspecjalizowanych fachowców, a rozwój firmy przekłada się na nowe miejsca pracy. Warto podkreślić , że firma przywiązuje dużą wagę do warunków pracy. Zespół pracuje w industrialnym lofcie o powierzchni 1500 m2, ze 100-metrowym tarasem. Codziennie na pracowników czeka smaczne śniadanie oraz kawa. Ponadto, firma zapewnia stały rozwój przy projektach dla dużych marek.

Przyszłość  firmy wiążemy z nieustannym rozwojem autorskich rozwiązań oraz nowych funkcjonalności, które pozwolą naszym klientom zwiększyć  przewagę nad konkurencją. Planujemy także wyjście poza granice naszego kraju – komentuje Paweł Szewczyk z Zarządu i-systems.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here