Karty podarunkowe do takich sklepów jak: Pierre Cardin, Pako Lorente, Bytom, Recman i Giacomo Conti mogą otrzymać klienci, którzy prezentów na Dzień Taty szukają w gliwickim Centrum Handlowym FORUM.

Od 23 do 26 czerwca prowadzona jest kolejna akcja typu kupujesz-zyskujesz. Aby uczynić Dzień Taty wyjątkowym to klienci, którzy dokonują w tych dniach zakupów i rejestrują swoje paragony w specjalnym konkursie Buy&DAD są obsypywani kartami podarunkowymi.

Klienci CH FORUM, którzy od 23 czerwca, od 10:00, do 26 czerwca, do zamknięcia centrum, zrobią zakupy, dokonają zgłoszeń i zarejestrują swoje paragony na www.forumgliwice.pl w zakładce Buy&DAD mogą stać się właścicielami karty podarunkowej o wartości 100 zł jedna. Można je realizować w sklepach uwielbianych przez mężczyzn, takich jak: Pierre Cardin, Pako Lorente, Bytom, Recman i Giacomo Conti. 

Co zrobić, by wystartować w akcji „Buy&DAD”? Wystarczy być zarejestrowanym w programie lojalnościowym forumgliwice.online i zrobić zakupy za co najmniej 300 zł na minimalnie 3 paragonach. Jednak żaden z tych paragonów nie powinien być mniejszy niż kwota 30 złotych. 

 – W Dzień Taty postawiliśmy na elegancję i coś co spowoduje, że kochani ojcowie będą mogli poczuć się wyjątkowo będąc obdarowanymi prezentami z takich sklepów jak: Pierre Cardin, Pako Lorente, Bytom, Recman i Giacomo Conti. Celem akcji typu kupujesz-zyskujesz jest uczynienie ze zwykłych poszukiwań prezentów zabawy. Dzięki tej akcji prezenty mogą być jeszcze większe i wspanialsze – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Aby wziąć udział w akcji należy wejść na: forumgliwice.pl i poprzez zakładkę Buy&DAD zarejestrować paragony. Dodatkową korzyścią dla uczestników konkursu jest to, że paragony zarejesrtowane w konkursie, automatycznie rejestrują się w programie lojalnościowym (forumgliwice.online), naliczając uczestnikowi punkty. 

Aby Dzień Ojca w FORUM Gliwice był jeszcze bardziej atrakcyjny dla uczestników programu lojalnościowego, paragony ze sklepów Pierre Cardin, Pako Lorente, Bytom, Recman i Giacomo Conti zarejestrowane w programie, będą miały poczwórny przelicznik punktowy, a w naszym katalogu znajdą się „prezenty Dla Taty” od naszych najemców!

Liczba nagród jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania puli nagród. Spieszcie się!

W konkursie czeka aż 120 kart podarunkowych. Każdy może wiele razy brać udział w BUY&DAD. 

Treść regulaminu akcji jest dostępna na stronach internetowych: https://forumgliwice.online oraz https://forumgliwice.pl i w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH Forum w Gliwicach.

Jak zawsze przypominamy, że kupując w CH FORUM można także pomóc. W programie lojalnościowym forumgliwice.online zbierane punkty stale można wymieniać na cegiełki. Aktualnie można je przekazać na dwie formy pomocy stworzone przez FORUM. Pierwszą z nich prowadzi Stowarzyszenie GTW Gliwice, zaangażowane w pomoc ukraińskim uchodźcom. Drugą możliwością wsparcia punktami wymienianymi na realne pieniądze jest gliwickie schronisko dla bezdomnych zwierząt. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here