W CH FORUM Gliwice weekend poprzedzający Wielkanoc stać będzie pod znakiem dobrej zabawy dla całych rodzin. W sobotę 9 kwietnia zajączków i jajek szukać będą uczestnicy gry terenowej „Złap zajączka”. Już od piątku na tematyczne warsztaty zapraszają gliwickie rękodzielniczki.

Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić się, wraz ze swoją drużyną, do punktu obsługi gry przy scenie głównej (poziom 0). Następnie wyruszyć na poszukiwania zajączków oraz zaginionych jaj wielkanocnych. Drużyny, które zbiorą wszystkie jaja otrzymają nagrodę gwarantowaną, a te z drużyn, które wykonają zadanie najszybciej, zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 100, 200 i 300 zł!

Start rejestracji drużyn o godz. 12:00 w punkcie obsługi; kolejne tury gry w godz. 13:00 – 17:50.

Ponadto przy scenie głównej w sobotę (9 kwietnia) oraz niedzielę (10 kwietnia) na całe rodziny będzie czekać szereg fantastycznych atrakcji. Wielkanocni animatorzy od 12:00 do 20:00 każdego dnia przepro- wadzać będą gry, zabawy i wielkanocne misje specjalne dla osób w każdym wieku. Wśród atrakcji znajdzie się także kilka konkurencji z nagrodami.

DO RĘKODZIEŁA! ZRÓB Z FORUM OZDOBY ŚWIĄTECZNE

CH FORUM wraz z gliwickimi rękodzielniczkami zaprasza także na warsztaty ozdób wielkanocnych. Będzie można podczas nich wykonać nietuzinkowe przedmioty, które upiększą święta. Prowadzące warsz- taty artystki mają dużo arcyciekawych pomysłów na udekorowanie styropianowych jajek, stworzenie efektownych kwiatów oraz innych wiosennych dekoracji.

Zajęcia zaplanowano przy scenie głównej (poziom 0) 8 i 9 kwietnia w godz. 15-18 (piątek) oraz 12-18 (sobota). Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here