spot_img

Gdzie jest pan Karol?! Wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Udostępnij

spot_img

Pan Karol ma 80 lat, jest po udarze, ma problemy z chodzeniem i prawdopodobnie nie może trafić do domu

Zabrzańscy policjanci poszukują zaginionego 80-latka. Wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Jak ustalono, pan Karol Apostel  ostatni raz był widziany w dniu 18 grudnia, około 9.00 na przystanku autobusowym w Zabrzu na ul. Jordana 71, gdzie czekał na autobus. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

– Okazuje się, że pan Karol 18.12.2017 wsiadł do autobusu linii nr 57 na przystanku Helenka Kościół o godzinie 9:38 i wysiadł w Gliwicach na przystanku obok cmentarza centralnego o godzinie 10:28. – relacjonuje Adrian Larysz, sąsiad, który zaangażował się w poszukiwania pana Karola.

-Żona pana Karola strasznie cierpi i wiem, że każda osoba tutaj to rozumie. W dalszym ciągu wierzę w siłę internetu!!!! – apeluje Adrian Larysz

Rysopis zaginionego: wzrost ok 180cm; sylwetka szczupła; włosy siwe, krótkie; oczy piwne; uszy duże; nos średni.

Znaki szczególne: tatuaż z wizerunkiem kobiety na przedramieniu.

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru jasnego; spodnie typu jeans koloru jasnego; buty sportowe koloru niebieskiego; bluza z wizerunkiem „miśka” koloru żółtego; czapka typu dżokejka z logiem klubu Borussia Mönchengladbach.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP Zabrze tel. kontaktowy (032) 277-92-85, e-mail: kryminalny@zabrze.kmp.gov.pl, lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

źródło: KMP Zabrze

 

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły