Superpuchar Polski 2019 w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mecz Grupa Azoty ZAKSAKędzierzyn Koźle vs Onico Warszawa SixSilver Jubiler Gliwice

Budowa osiedla Glivia przy ulicy Daszyńskiego 68 w Gliwicach nie ustaje, nawet na moment. Właśnie zakończył się I etap budowy, składający się z dwóch budynków B i C.  Łącznie to 66 mieszkań, do których już za kilka dni wprowadzą się pierwsi lokatorzy.

Sprzedany prawie w całości, pokazuje już pierwsze, namacalne efekty, na które składają się charakter i zagospodarowanie przestrzeni. Teren po dawnych koszarach wojskowych, który od kilkunastu lat stał nieużytkowany i przechodził z rąk do rąk różnych inwestorów, w końcu znalazł swojego ambasadora i zaczyna wpisywać się w gliwicki krajobraz, jako miejsce tętniące życiem. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek! 

FORUM

II Etap budowy ruszył pełną parą. Nowe mieszkania wystawione są już na sprzedaż. Tym razem to dwa kolejne budynki: D – o takim samym układzie mieszkań, jak dwa poprzednie oraz E – o tej samej wysokości, ale oferujący już nieco inne metraże i układy. Łącznie to 76 nowych lokali. Każde mieszkanie posiada loggię, balkon lub zagospodarowany ogródek z tarasem.

GLIVIA jest osiedlem nowoczesnym, ale wpisującym się w śląski klimat. Taka koncepcja to pomysł biura projektowego Medusa Group z Bytomia. Budynki pokryte trwałą i elegancką płytką klinkierową. Elewacja z płytki Grenoble zmienia barwę w zależności od pory dnia, roku, nasłonecznienia; raz jest ciemna, matowa, innym razem błyszczy się i mieni w blasku słońca. Ten efekt uzupełnia modrzew syberyjski, który  wypełnia wnętrza loggi tarasowych. Prosta, ale niebanalna architektura wykonana z dbałością o detal oraz wszechogarniająca zieleń pomiędzy budynkami, wzdłuż ścieżek i przestrzeni wspólnych, już tworzą miejsce idealne do życia.

Standardem w Glivii jest ogrzewanie podłogowe, podłączone do ogrzewania miejskiego, cichobieżne windy, energooszczędne okna, antywłamaniowe drzwi, miejsce parkingowe nadziemne lub w hali garażowej.  Jedną z zalet inwestycji jest jej położenie. To zaledwie 15 minut piechotą do rynku, doskonałe połączenie za sprawą autostrady i DTŚ do głównych aglomeracji Śląska, bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, parków. Osiedle pozostanie przestrzenią otwartą, ale mieszkańcy ze względu na ułożenie budynków, mają poczucie bezpieczeństwa i prywatności. 

Przed kupnem mieszkania, pracownicy biura sprzedaży oprowadzają zainteresowanych po terenie inwestycji, a już teraz, za sprawą zakończonego I etapu można przekonać się na własne oczy jak będą wyglądały kolejne. Inwestorem jest Spółka Renner z Gliwic.

2 KOMENTARZE

  1. Pani Małgorzato, chętnie udzielimy wszelkich informacji w naszym biurze sprzedaży pod numerem 32 3075657 lub bezpośrednio na miejscu, ul.Daszyńskiego 68. Pozdrawiamy, GLIVIA

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here