SixSilver Jubiler Gliwice

Budowa osiedla Glivia przy ulicy Daszyńskiego 68 w Gliwicach nie ustaje, nawet na moment. Właśnie zakończył się I etap budowy, składający się z dwóch budynków B i C.  Łącznie to 66 mieszkań, do których już za kilka dni wprowadzą się pierwsi lokatorzy.

Sprzedany prawie w całości, pokazuje już pierwsze, namacalne efekty, na które składają się charakter i zagospodarowanie przestrzeni. Teren po dawnych koszarach wojskowych, który od kilkunastu lat stał nieużytkowany i przechodził z rąk do rąk różnych inwestorów, w końcu znalazł swojego ambasadora i zaczyna wpisywać się w gliwicki krajobraz, jako miejsce tętniące życiem. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek! 

forum luty 1
forum 2 luty
forum 3 luty
tygiel

II Etap budowy ruszył pełną parą. Nowe mieszkania wystawione są już na sprzedaż. Tym razem to dwa kolejne budynki: D – o takim samym układzie mieszkań, jak dwa poprzednie oraz E – o tej samej wysokości, ale oferujący już nieco inne metraże i układy. Łącznie to 76 nowych lokali. Każde mieszkanie posiada loggię, balkon lub zagospodarowany ogródek z tarasem.

GLIVIA jest osiedlem nowoczesnym, ale wpisującym się w śląski klimat. Taka koncepcja to pomysł biura projektowego Medusa Group z Bytomia. Budynki pokryte trwałą i elegancką płytką klinkierową. Elewacja z płytki Grenoble zmienia barwę w zależności od pory dnia, roku, nasłonecznienia; raz jest ciemna, matowa, innym razem błyszczy się i mieni w blasku słońca. Ten efekt uzupełnia modrzew syberyjski, który  wypełnia wnętrza loggi tarasowych. Prosta, ale niebanalna architektura wykonana z dbałością o detal oraz wszechogarniająca zieleń pomiędzy budynkami, wzdłuż ścieżek i przestrzeni wspólnych, już tworzą miejsce idealne do życia.

Standardem w Glivii jest ogrzewanie podłogowe, podłączone do ogrzewania miejskiego, cichobieżne windy, energooszczędne okna, antywłamaniowe drzwi, miejsce parkingowe nadziemne lub w hali garażowej.  Jedną z zalet inwestycji jest jej położenie. To zaledwie 15 minut piechotą do rynku, doskonałe połączenie za sprawą autostrady i DTŚ do głównych aglomeracji Śląska, bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, parków. Osiedle pozostanie przestrzenią otwartą, ale mieszkańcy ze względu na ułożenie budynków, mają poczucie bezpieczeństwa i prywatności. 

Przed kupnem mieszkania, pracownicy biura sprzedaży oprowadzają zainteresowanych po terenie inwestycji, a już teraz, za sprawą zakończonego I etapu można przekonać się na własne oczy jak będą wyglądały kolejne. Inwestorem jest Spółka Renner z Gliwic.

2 KOMENTARZE

  1. Pani Małgorzato, chętnie udzielimy wszelkich informacji w naszym biurze sprzedaży pod numerem 32 3075657 lub bezpośrednio na miejscu, ul.Daszyńskiego 68. Pozdrawiamy, GLIVIA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here