SixSilver Jubiler Gliwice

Wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu z maluchami pomogą wrócić do formy po ciąży i porodzie.

Miasto Gliwice organizuje bezpłatne zajęcia fitness dla młodych mam i ich pociech. To doskonała okazja, by spędzić razem czas, dobrze się bawić, a przy tym zrobić coś „dla siebie”.

hop

Zajęcia są prowadzone w okresie wiosenno-letnim w parku Chopina, w każdą środę od godz. 10.00. Przewidywany czas trwania – 45 min. Należy przynieść ze sobą kocyk lub karimatę oraz wygodny strój.  Szczegółowe informacje można uzyskać u trenerki pod numerem telefonu 608-735-118.

Uwaga! W przypadku niekorzystnej aury zajęcia będą odwołane.

hopijedziesz

43 KOMENTARZE

  1. Adam Lorenzo Adamelus hshshs staram się być wyorzumisky no bo czasem bezstresowe wychowanie dziś też ciężkie no ale masz rację ,))

  2. Ale jak widać po zdjęciach hej gorniku do cholery znowu idziesz na L4
    Gdybym cie stary pryku spotkał z tym piwkiem w parku to tak bym ci je do pyska wsadził ze myjące żeby wkładał byś szczoteczkę w dupe.
    A mandat powinieneś dostać z najwyższej półki BACHORZE

  3. Parki są przeznaczone dla rodzin, dzieci i młodzieży nie dla pijusów, piwa to w piwiarni leją! Później idziesz z dzieckiem A tam ci taki leży i dziecko straszy! Najlepiej niech dzieci w domach zamkną i zabawki zabiorą! Miły Panie komuna się skończyła. My jesteśmy dla was złe bo wszystko swoim dzieciom chcemy dać ale miło panu było kiedyś jak nic Pan nie miał?

  4. Kasia polecam kupienie dzialeczki co te bachory mają patrzec na pijącego piwsko w parku?ciekawe kto bardziej by sie tłumaczyl przed SM mama z dzieckiem czy pan z piwskiem

  5. Achim Pan tez kiedys był tym “bachorem” a jak chce sie spokoju i tego piwka to ogrodeczek sobie kupic swoj prywatny,bo w parku pic nie wolnomilego dnia

  6. jeszcze tego brakuja, żeby z tym bajtlem frechownie mi do chałupy wleźć, a najlepiej to do dupy. nic tylko wrzaski bachorów gdzie sie człowiek nie ruszy,,, i tak cała wiosna lato aż zima przyjdzie,,, czlowiek w spokoju se piwka nie może chlupnąć w parku ino haja!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here