SixSilver Jubiler Gliwice

19 marca ul. Gaudiego zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Prace będą też prowadzone na ul. Rybnickiej, ale bez utrudnień w ruchu.

W czwartek, 19 marca na ul. Gaudiego rozpocznie się wymiana  nawierzchni jezdni. Odcinek od ul. Kozielskiej do ronda przy ul. Wyczółkowskiego zostaje wyłączony z ruchu. Komunikacja autobusowa zostanie przeniesiona na ul. Wyczółkowskiego. Na czas prac (około 2 tygodnie) zapewniony będzie jedynie dojazd do firm znajdujących się przy ul. Gaudiego.

Tego samego dnia na ul. Rybnickiej prowadzone będą roboty brukarskie wjazdów i chodników. Jak deklaruje wykonawca nie będą one powodowały utrudnień w ruchu samochodów. Piesi proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dzień wcześniej, w środę 18 marca, zostaną wprowadzone kolejne zmiany w organizacji ruchu na ul. Rybnickiej, w rejonie budowanej obwodnicy zachodniej.

Ruch samochodów w kierunku centrum miasta zostanie zachowany, ale przeniesiony na nową jezdnię. Kierowcy jadący w kierunku Rybnika, na wysokości prowadzonych prac w rejonie węzła z autostradą A4 będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Wjazd i wyjazd z autostrady A4 będzie odbywał się bez zakłóceń. Według nowej, tymczasowej organizacji ruchu kierowcy będą poruszali się przez ok. 6 tygodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here