spot_img
spot_img

GSF Gliwice liderem w 1 Polskiej Lidze Futsalu z wynikiem 3:2 z Berland Komprachcice

To kolejny mecz, w którym zawodnicy GSF zafundowali sporo emocji kibicom. GSF Gliwice liderem w 1 Polskiej Lidze Futsalu z wynikiem 3:2 z Berland Komprachcice

Po pierwszej słabszej połowie, w której przegrywali 1:0, już w drugiej emocje sięgnęły „zenitu”. Najpierw do remisu doprowadził Amadeusz Pasierb, a później na prowadzenie wyprowadził Michał Rabiej. Wydawało się, że mecz mają już pod kontrolą, nieporozumienie w drużynie doprowadziło do remisu. Na ponad minutę do końca meczu, akcję zespołu GSF zakończył precyzyjnym strzałem Tomasz Czech i tym samym wyprowadził drużynę na wynik 3:2.

-Było to bardzo dobre 1 ligowe spotkanie. Emocji jak zawsze i tym razem nie zabrakło. – podsumowuje Grzegorz Podeszwa, rzecznik prasowy GSF Gliwice.