SixSilver Jubiler Gliwice

W odpowiedzi prezentujemy Herbaciarnię & Escape Room – „Z Liścia”. Zastanawiasz się jak to możliwe? Na nowo przemyślana idea miejsca tego rodzaju, zarówno od strony wizualnej, jak i rozwiązań technicznych, pozwoliła stworzyć nowoczesny lokal o wyjątkowym klimacie. Dbałość o najwyższą jakość i w większości autorskie receptury to przepis nie tylko na aromatyczną herbatę, ale także projekt, jakiego w Gliwicach jeszcze nie było. Zapraszamy na wycieczkę po Liściu!

Smak

Jesteś gotowy na wyzwanie? Bardzo szeroki wybór herbat, naparów czy Shishy oraz ich niepowtarzalność, potwierdzi jedna z pozycji w menu, specjał dla odważnych – „Owieczka Dratewki” – ekstremalnie ostry napój z ekstraktem z Caroliny Grim Reaper (ostrość: 9 mln SHU) podawany ze szklanką mleka. Jedyna herbata, której picie odbywa się po wcześniejszym podpisaniu stosownego oświadczenia. Śmiałkowie, którym uda się wypić całość bez popijania mlekiem, otrzymają produkt całkowicie za darmo!

Wzrok

Liścia wyróżnia nowoczesny design, a 8 tematycznych pokoi ugości nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy, że Miś Wojtek w „Pluszowym Liściu” rozczuli największego twardziela, natomiast „Taktyczny Liść” przenosi wyobraźnię do strefy militarnej (gdyby twardziel miał już dość Misia). Pyszna herbata pod gwieździstym niebem? Tak, to również w Liściu!

Zapach

W powietrzu unoszą się i przeplatają aromaty świeżych naparów. Każdy starannie dopracowany i wyjątkowy. Jeśli jesteś wyczulony, zapachy te przeniosą Cię w najdalsze rejony świata. Dokąd wybierasz się tym razem – Indie, Japonia, a może Afryka?

Słuch

Przyjemna muzyka w tle to za mało? Chwyć w swe ręce gitarę i szarpnij za strunę! Tylko jej nie przeciągaj, bo usłyszą Cię akwariowe rybki! Natomiast fanów gier na konsoli kierujemy prosto do wygłuszonego „Gamingowego Liścia”, dzięki czemu razem ze znajomymi wyrazicie swoje emocje podczas rozgrywek w dowolny sposób, nie przeszkadzając innym klientom.

Dotyk

Szukasz innej rozrywki, która pobudzi Twoje emocje? Skorzystaj z oferty pokoi Escape Room o zróżnicowanym poziomie trudności. Pomysłowość twórców nie powinna Cię zawieść, a fabularny klimat bez wątpienia wciągnie w rozwiązywanie zagadek. Dzięki zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, w całości poświęcisz się zabawie.

Czarna, biała, zielona…

Jaki rodzaj herbaty preferujesz? W Liściu znajdziesz nie tylko znane odmiany herbat, ale również długą listę naszych przepisów, których dotychczas nie miałeś okazji spróbować. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here