spot_img

Innowacyjne rozwiązanie w reklamie

spot_img

W dobie najnowocześniejszych technologii i coraz szybszego tempa życia poszukujemy takiej opcji reklamy, która pozwala szybko zmieniać treści i nadążać za zmianami zachodzącymi w naszym świecie.

Ekrany diodowe (LED) to najbardziej prestiżowy i spektakularny sposób wizualnej reklamy miejskiej. Gwarantują one najwyższy poziom skuteczności podczas realizowania polityki promocyjnej oraz informacyjnej.

Elektroniczne ekrany zewnętrzne to najnowsza technologia wielkoformatowa, która z powodzeniem funkcjonują od kilkunastu lat na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, Japonii, Niemczech czy Austrii tego typu nośniki są doskonałym sposobem zaprezentowania firmy, usługi bądź przeprowadzenia skutecznej kampanii wizerunkowej. Na jednej powierzchni możliwe jest wyświetlenie wielu animowanych informacji i obrazów.

Mają one dużo większą moc oddziaływania niż tradycyjne wielkoformatowe media reklamowe. Emitowany cyklicznie spot, dociera ze swoim przekazem do wszystkich osób znajdujących się w jego zasięgu. Na ulicy, o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych przykuwają uwagę wszystkich przechodniów. Ekrany LED-owe to oferta dla każdego chcącego dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców.

Wykorzystując telebimy otrzymujemy nie tylko pożądany efekt. Oferujemy medium o najwyższej sile oddziaływania i perswazji, co świadczy o stabilność, rzetelności i innowacyjnym podejściu firmy.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,273FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły