5-kilogramowy Reksio został uratowany z rąk patologicznego alkoholika. Podczas interwencji okazało się, że pies mieszka w tragicznych warunkach. – W mieszkaniu, które było meliną zastaliśmy masę odchodów, moczu i pustych butelek po libacjach właściciela. Reks praktycznie w ogóle nie wychodził na spacery, a do jedzenia dostawał stare, zepsute odpady mięsne rzucone na podłogę pełna fekaliów. – pisze na swojej stronie OTOZ Gliwice.

Zaledwie tydzień wcześniej z mieszkania wyniesiono zwłoki kolegi pseudo-właściciela, które leżały tam podobno 2 tygodnie. Po wywiadzie przeprowadzonym z sąsiadami okazało się, że z mieszkania dochodziły także piski bitego psa. – Kiedy wzięliśmy na ręce przerażonego Reksia jego ciałko całe drżało ze strachu, co utwierdziło nas w tym, że był bardzo źle traktowany. Piesek został natychmiast odebrany i przebywa pod naszą opieką.

Ratowanie zwierząt, poprzez zapewnienie im lepszego życia, to nie tylko odbieranie ich podczas interwencji, to przede wszystkim ogromne koszty leczenia, żywienia i pomocy behawiorysty. Jeśli podoba Ci się to co robi OTOZ, wesprzyj ich finansowo, chociażby symboliczną kwotą. Bez Was nie dadzą rady.

OTOZ ANIMALS – Inspektorat Gliwice
nr konta: 41 1240 4302 1111 0010 5992 3319
ul. Zwycięstwa 1 Gliwice44-100 Gliwice
https://pomagam.pl/pomocyyyy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here