Interesujesz się Japonią lub Koreą Południową? Sprawdź 3 propozycje na wakacje i najbliższy rok szkolny, wszystkie w tematyce Japonii, Korei Południowej oraz Chin!

Półkolonie dla dzieci i młodzieży

Półkolonie w Hiromi to wydarzenie skierowane do fanów kultury krajów Azji. W programie wiele atrakcji: lekcje języka japońskiego i koreańskiego, gry warsztaty kaligrafii oraz malarstwa japońskiego sumi e, rysowanie mangi, prezentacje kulturowe i wiele więcej. Przed nami ostatni turnus w dniach 8 – 12 sierpnia 2022, na który mamy jeszcze wolne miejsca. Półkolonie odbywają w godzinach od 10:00 – 14:30 i są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie półkolonii wakacyjnych.

Rozpocznij przygodę z językiem od września 

Od września startują nowe grupy języka japońskiego, koreańskiego oraz chińskiego od podstaw, jak również wielu innych języków. Można także dołączyć do grup na wyższych poziomach. Jeśli chcesz przygotować się do studiów językowych, planujesz wyjazd do Japonii lub Korei Południowej, interesujesz się kulturą krajów azjatyckich lub chcesz rozumieć mangi i piosenki w oryginale –  to miejsce dla Ciebie! U nas możesz realizować swoje pasje przez cały rok w przyjaznej atmosferze.

Wybierz swój kurs tutaj: Kursy językowe w Gliwicach

Dni Azjatyckie. Poznaj Hiromi bliżej 

Pod koniec sierpnia w naszej szkole odbędą się bezpłatne Dni Azjatyckie, na których będzie można poznać szkołę oraz naszych lektorów nieco bliżej. Przygotowujemy dla Was ciekawe warsztaty, prezentacje oraz lekcje pokazowe języka japońskiego, koreańskiego oraz chińskiego.

Przed nowym rokiem szkolnym odbędą się również bezpłatne lekcje pokazowe wszystkich języków, których uczymy w Hiromi. Jeżeli nie chcecie przegapić tego wydarzenia, koniecznie obserwujcie naszą stronę szkoły językowej w Gliwicach oraz Facebooka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here