Wraca wyprzedaż garażowa na placu Krakowskim. Masz rzeczy, które już nie są ci potrzebne? Przyjdź w niedzielę 10 kwietnia na plac Krakowski i urządź swoje stoisko – wiele rzeczy, które ciebie już nie cieszą mogą się przydać komuś innemu, kto chętnie je kupi.

Wyprzedaż to świetna okazja, by znaleźć unikatowe przedmioty, ale też przejrzeć szafy i pozbyć się rzeczy, których już nie używamy. Warto wystawić swoje stoisko – opłata wynosi tylko 1 zł. Wydarzenie organizowane przez Radę Dzielnicy Śródmieście potrwa od godz. 8.00 do 13.00.

10 kwietnia (niedziela), 8:00-13:00

Idea wyprzedaży garażowych narodziła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkańcy odsprzedawali za symboliczną cenę strychowe rupiecie – sprzedawcami są na ogół osoby, które nie potrzebują już danego sprzętu i pragną pozbyć się go za niewielkie pieniądze.

Jednak oferowany towar nie musi nadawać się wyłącznie do śmietnika. Wręcz przeciwnie, wyprzedaże garażowe to wspaniała okazja na zakup sprawnych urządzeń i ubrań, a liczba „poszukiwaczy skarbów”, którzy pojawiają się na wszystkich organizowanych wyprzedażach garażowych w ostatnich latach radykalnie rośnie.

źródła: UM w Gliwicach / wydawajdobrze.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here