Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! Jak odpoczynek to lody, woda, plaża, i zabawa. Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic  na „Powitanie wakacji w Ośrodku Wypoczynkowym w Czechowicach”, które odbędzie się 1 lipca.

Z okazji otwarcia sezonu letniego Miejski Zarząd Usług Komunalnych organizuje dla wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic coś specjalnego. Oficjalne „Powitanie wakacji”, które odbędzie się 1 lipca w Czechowicach w godzinach 12.00 – 16.00. Każdy znajdzie coś dla siebie! Od dmuchańców przez pokazy Judo i Szermierki, gry i zabawy oraz lekcja Bezpieczne wakacje, znakowanie rowerów i animacje dla dzieci. Pyszne lody, słodka wata cukrowa i uwielbiany popcorn. Tego dnia nikt nie będzie się nudził.

Organizatorzy zachęcają do udziału w grach i zabawach organizowanych m.in. przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Straż Miejską. Dla zwycięzców przewidziano nagrody i upominki. Pokazy Szermierki zorganizowane przez klub sportowy Muszkieter i pokaz Judo w wykonaniu Mieczysława Glinki, zapewne zachwycą wszystkich sportowców. Może znajdą się jakieś nowe, nieodkryte dotąd talenty?! Bańki mydlane, malowanie twarzy i wiele innych ciekawych animacji czekać będzie na najmłodszych.

W trakcie imprezy po terenie ośrodka, spacerować będą wolontariusze z psiakami ze Schroniska dla zwierząt w Gliwicach. Ustawiony zostanie kącik adopcyjny, przy którym będzie można uzyskać informacje w temacie adopcji zwierząt. Wakacje witać będą także małe kotki z naszego Schroniska. Może dla części z nich będzie to początek czegoś nowego.

źródło: MZUK Gliwice

 

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here