Kärcher to znana marka, której innowacyjność i funkcjonalność potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia i nienaganna opinia wśród konsumentów. To również sieć salonów sprzedaży Kärcher Center, której rozwój jest odpowiedzią na oczekiwania klientów w zakresie dostępności produktów, przejrzystości oferty i najwyższej jakości obsługi i profesjonalnego doradztwa w miejscu sprzedaży. Nieważne czy salon znajduje się w stolicy czy w niewielkim miasteczku – każdy z nich jest wizytówką firmy. 

Idea salonów Kärcher Center jest wpisana w globalną strategię firmy Alfred Kärcher GmbH, która to zakłada powstanie ogólnoświatowej sieci sklepów które są jednorodne zarówno pod względem prezentacji jak i najwyższej jakości obsługi klientów.

Ta idea jest ściśle związana z założeniami firmy, w której jakość i profesjonalizm są priorytetem. Dzięki nim producent jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższe standardy, począwszy od jakości produktów, poprzez sprzedaż i fachowe doradztwo, aż po obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Dzięki rozbudowanej i stale powiększającej się sieci salonów Kärcher Center każdy klient ma znacznie ułatwiony dostęp do fachowej pomocy i w komfortowych warunkach może dokonać zakupu indywidualnie dobranego pod względem potrzeb i wymagań produktu. Zgodność oferty i jednolite wysokie standardy obsługi w salonach sprzedaży Kärcher Center stały się gwarancją spełnienia oczekiwań każdego klienta. 

Sieć sklepów Kärcher Center jest łatwo rozpoznawalna z uwagi na wspólne dla wszystkich salonów wymagania identyfikacyjne Kärcher. Po przeprowadzeniu kontroli jakości przez niezależne firmy, polskie salony okazały się jednymi z najlepszych na świecie, uzyskując średnio 94% spełnienia bardzo licznych i drobiazgowych i sumiennych wytycznych Kärcher. I ten trend salony Kärcher Center w Polsce utrzymują niezmiennie do dziś. Warto również wspomnieć, że pod koniec 2018 roku sieć Kärcher Center powiększyła się o nowo otwarty salon w Gliwicach.

Firma Kärcher, aby sprostać wymaganiom swoich klientów organizuje liczne promocje sezonowe oraz tematyczne. W dniach od 13-18.05.2019 odbędą się Dni Otwarte w Kärcher Center Gliwice oraz Kärcher Center Katowice. W tym czasie zaprasza do odwiedzin placówek, zapoznania się z ofertą Professional i Home&Garden, zaczerpnięcia profesjonalnego doradztwa swoich pracowników oraz skorzystania z 15% rabatu na cały asortyment (oferta dotyczy artykułów nieobjętych innymi promocjami). Dodatkowo w tym terminie do każdego zakupu otrzymają Państwo upominek gratis.  

Kärcher Center zaprasza serdecznie do salonów w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 197, oraz w Katowicach przy ulicy Paderewskiego 29. Czekają na Państwa w godzinach od 9.00 do 17.00.

materiał partnera

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here