SixSilver Jubiler Gliwice

Gliwickie CH FORUM zachęca do łAPPania świątecznych prezentów ze specjalną aplikacją konkursową, z której można jeszcze korzystać do 15 grudnia. Tym, którzy nie mają pomysłu, co dać bliskim pod choinkę, poleca zakup kart podarunkowych.

Do multimedialnej zabawy z aplikacją FORUM Prezentów, na pograniczu świata wirtualnego i realnego, CH FORUM zaprasza klientów od 9 do 15 grudnia. Aby włączyć się do gry wystarczy zainstalować aplikację i zrobić zakupy za co najmniej 50 zł (maksymalnie w dwóch sklepach). Następnie zgłosić się z paragonem do hostessy, która zeskanuje unikalny kod QR i umożliwi rozpoczęcie poszukiwań.

Po uruchomieniu w aplikacji funkcji „Zagraj”, szukanie poukrywanych w przestrzeni centrum prezentów odbywa się poprzez kamerę smartfona. To dziecinnie łatwe, a zabawy przy tym co niemiara. Klienci nagrody mogą odbierać w punkcie obsługi gry, w dowolnym momencie w czasie trwania akcji. Na graczy czeka mnóstwo prezentów. Są nimi zegarki na pasku żelowym, nauszniki świąteczne, karty przedpłacone o wartości 50 zł oraz tablety.

KARTA PODARUNKOWA POD CHONIKĘ

Karta podarunkowa to zawsze „bezpieczny” prezent, również świąteczny. Od 2 grudnia w punkcie informacyjnym CH FORUM można zakupić taką kartę – płacąc gotówką lub własną kartą płatniczą. Obdarowany będzie mógł posłużyć się nią prawie w każdym sklepie na terenie CH FORUM, w tym w hipermarkecie Carrefour oraz niektórych stoiskach na pasażu. Dla wygody klientów sprzedaż  kart będzie możliwa także internetowo, za pośrednictwem dedykowanej strony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here