SixSilver Jubiler Gliwice

Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach od niedzieli, 30 czerwca, prowadzi czynności poszukiwawczo-identyfikacyjne, dotyczące mężczyzny o nieznanej tożsamości, śmiertelnie potrąconego przez pociąg osobowy na szlaku kolejowym Zabrze – Gliwice.

Do potrącenia doszło tuż za wiaduktem autostrady A1, w kierunku Gliwic, na wysokości elektrociepłowni.

tygiel


Rysopis mężczyzny: wiek z wyglądu 45-55 lat; wzrost 172-173 cm; waga ok. 75-80 kg; szczupła, wysmukła budowa ciała; włosy krótkie, proste, ciemne; lekko siwiejący wąs oraz 3-, 4-dniowy zarost w postaci brody; oczy ciemne; brwi krzaczaste, ciemne; nos mały, średni, prosty; uszy średnie, lekko odstające; widoczne braki w uzębieniu.

Ubiór: biała bawełniana koszulka z krótkim rękawem i czarnym napisem na piersi – „housebrand.com”, granatowe slipy, jasne szorty z niebieskimi lampasami po bokach, wełniane szare skarpety, brązowe skórzane sandały zapinane na rzepy.

Przedmioty, jakie posiadał przy sobie denat: rower górski koloru granatowego, metalowy przecinak, pas transportowy, jutowa seledynowa siatka, a w niej aluminiowe puszki (osoba ta prawdopodobnie trudniła się zbieractwem surowców wtórnych).

Cecha charakterystyczna: mężczyzna nie posiada kciuka u lewej dłoni. Z uwagi na stan zwłok nie publikujemy zdjęć.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości denata prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 336 93 42, 32 336 93 09, 32 336 92 99 lub do najbliższej jednostki policji.

Kontakt e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl

10 KOMENTARZE

  1. Jesteście ludzi tepi i uposledzeni na umysle ciekawe kto jest z was na tyle odważny by to zrobić gość miał może problemy osobiste głową mu nie wytrzymała a wy sobie pośmiewisko znalezliscie szkoda mówić ciekaw jestem czy byście się śmiali gdyby okazało się ze to wasz ojciec brat czy przyjaciel odszedł jesteście kurwami społeczeństwo nic w tym smięsnego nie widzę

  2. Seba Bullet napisali dlaczego nie publikują poza tym myślę że po opisie ktoś bliski czy znajomy mógłby się zorientować o kogo chodzi… np. Brak palca to dosyć charakterystyczny znak

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here