Serdecznie zapraszamy wszystkich na śniadanie biznesowe WFS Gliwice. Będziecie na nim mogli nabyć dużo wartościowych kontaktów i pozyskać potencjalnych klientów, bądź współpracowników.

WFS to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspiera rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych i przekazując rekomendacje. Poprzez sukcesywne powiększanie grona swoich znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów, zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony członków klubu.

https://www.facebook.com/dzisiaj.w.gliwicach/videos/936311750055164/

Jeśli szukasz nowych kontaktów, klientów, współpracowników, partnerów biznesowych i nowego rynku zbytu przyjdź na najbliższe śniadanie! 4 września, godz. 7.50 w Hotelu Royal.

– Członkostwo w naszym klubie można porównać do spotkania kilkudziesięciu handlowców, którzy pracują właśnie na twój sukces. Dążymy do tego aby wznieść na wyższy poziom cały rynek networkingowy w Polsce. Staramy się odejść od stereotypowego podejścia “robienia interesów” i udowodnić, że Współpraca jest Fundamentem Sukcesu. – mówią organizatorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here