SixSilver Jubiler Gliwice

Ekipy remontowe wróciły na odcinek ul. Jagiellońskiej od skrzyżowania z ulicami Konarskiego i Zabrską do wysokości skrętu w ul. ks. Hlubka w drugiej połowie maja.

Było to możliwe dzięki porozumieniu, które władze miasta podpisały z przedstawicielami spółki Tauron. Na przebudowywanym odcinku do tej pory usunięto kolizje kabli oraz przygotowano stabilizację podłoża pod nawierzchnię asfaltową. Równolegle prowadzone są roboty związane z budową zatoki autobusowej, ścieżki rowerowej oraz chodników.

– Planowany termin zakończenia tej umowy to początek czwartego kwartału i w tym czasie wszelkie prace powinny być już sfinalizowane – informuje Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach.

11 KOMENTARZE

  1. Anonim Ty to jesteś znawca budownictwa, ciekawe czy odszczekasz to co według Ciebie jest nierealne, jak wszystko będzie gotowe w terminie.

  2. Uwielbiam wypowiedzieć wszelkiej maści ekspertów którzy na podstawie zdjęcia z internetu albo spacerka wokół budowy potrafią określić termin zakończenia robót. 🙂 Mamy rozumieć, że Państwo z branży?…

  3. Nierealne, dzisiaj szedłem Wrocławską, w miejscu gdzie nie ma mostu nic się nie dzieje, ani Jagiellońska ani Wrocławska, nierealne terminy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here