spot_img

Konkurs inżynierski EBEC coraz bliżej. Studencie, zbierz drużynę i aplikuj

spot_img

Zbliża się XI. edycja konkursu dla inżynierów EBEC Poland.

Jest on organizowany przez stowarzyszenie studentów BEST i odbywa się na 6 wiodących uczelniach technicznych w Polsce –Politechnice Łódzkie, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Gdańskiej, Politechnice Warszawskiej Politechnice Śląskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów szkół technicznych, którzy chcą sprawdzić w praktyce wiedzę zdobytą w murach uczelni. Konkurs dzieli się na dwie kategorie:

Case Study – polega na kreatywnym rozwiązaniu realnego problemu technicznego bądź optymalizacji znanego zagadnienia na podstawie dostarczonych danych. W tej kategorii liczy się zarówno analityczne i ekonomiczne podejście, jak również kreatywność i innowacyjność.

Team Design – w tej kategorii uczestnicy muszą zbudować maszynę, która spełni zakładaną przez organizatorów funkcję. Konkurencja sprawdzi umiejętność działania pod presją czasu i przy ograniczonych zasobach.

Celem konkursu jest promowanie nowoczesnego modelu inżyniera, który porafi efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę. Już 28 marca odbędzie się test eliminacyjny, który wyłoni drużyny, które wezmą udział w finale lokalnym 11 kwietnia. Drużyny, które najlepiej poradzą sobie w obu kategoriach będą miały okazję pojechać na Finał Ogólnopolski w gdańsku 17-19 maja. Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na Finale Europejskim w Brnie.

Studencie, nie czekaj! Zbierz drużynę i aplikuj na www.ebec.pl/rejestracja, a być może to Wy będziecie reprezentować swoją uczelnię na Finale Europejskim w Brnie!

Więcej informacji o wydarzeniu na www.ebec.pl oraz wydarzeniu EBEC Gliwice – odkryj w sobie inżyniera.

EBEC-konkurs-gliwice

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły