To przytulne miejsce kryjące się na os. Sikornik, gwarantuje niebywałą rozkosz dla podniebienia.

Domowa kuchnia, solidne porcje, świeże składniki i przystępne ceny. Tak w kilku słowach można opisać nowy BAR Kuchnia. Jeśli dodamy do tego dowóz do klienta to nie ma wątpliwości – nie zawiedziesz się. Bar również organizuje imprezy okolicznościowe oraz zapewnia catering.

Dzięki potrawom z Baru Kuchnia, na nowo odkryjesz znane Ci już smaki. Jeśli raz spróbujesz z pewnością zostaniesz na dłużej. Sprawdź propozycje dań na https://www.facebook.com/BarKuchnia. To również doskonałe miejsce na rodzinne obiady czy lunch ze znajomymi. Pamiętaj – domowe jedzenie w dobrej cenie, również z dostawą do klienta!

Przyjdź lub zadzwoń, aby spróbować prawdziwej przyjemności.  

KONKURS!

Każdy z Was może skosztować tych specjałów  biorąc udział w konkursie! Przygotowaliśmy dla Was cztery podwójne kupony, do wykorzystania w lokalu! Wartość kuponu to 40 zł, za które najecie się do syta! 

Aby je zdobyć musisz na Fanpag-u facebook.com/BarKuchnia napisać krótki tekst reklamowy lokalu, zawierający słowa Bar Kuchnia! Wśród osób, które opublikują tekst na stronie, rozlosujemy wspomniane nagrody! 

 

Bar Kuchnia, Gliwice os. Sikornik, ul. Derkacza 5

{gallery}barkuchnia{/gallery}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here