Pod koniec 2019 roku w Gliwicach trwała kampania wyborcza, mieszkańcy wybierali nowego prezydenta miasta. Wygrał – co było do przewidzenia – popierany przez Zygmunta Frankiewicz Adam Neumann.

Były też dwie niespodzianki: fatalny wynik Janusza Moszyńskiego, który po wyborach zapadł się pod ziemię i dobry wynik Kajetana Gorniga, który zmotywował go do dalszej pracy. Bardzo aktywna jest także dwójka radnych: Katarzyna Kuczyńska-Budka (PO) i Łukasz Chmielewski (PiS). Dwa lata na pokazanie się mieszkańcom miał też sam Neumann. Od lat mówi się także o prezydenckich aspiracjach przewodniczącego Rady Miasta Marka Pszonaka…

A kogo gliwiczanie widzieliby w fotelu prezydenta miasta? Zagłosuj w naszej sondzie! Głosować można tylko raz i tylko na jednego kandydata. Sonda jest anonimowa. Trwa 7 dni.

Sorry, there are no polls available at the moment.

7 KOMENTARZE

  1. Uważam, ze powinna wygrać kobieta. Największe doświadczenie w samorządzie ma Pani Ewa Weber. Potrzeba nam Takiej osoby.

  2. Uważam, ze powinna wygrać kobieta. Największe doświadczenie w samorządzie ma Pani Ewa Weber. Potrzeba nam takiej osoby.

  3. Co to za ludzie są ? Dla większości Gliwiczan to są same nazwiska. Za tymi nazwiskami stoją sobie jacyś ludzie. Nikt nie wie kim oni są. Wlaśnie potem takie nazwiska nami rządzą jak ten burak Neumann co się ludzi boi i zmienia Gliwice w betonowe miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here