spot_img

Kurs samoobrony dla Pań. Bądź bezpieczna

spot_img

Boisz się spacerować nocą? Nie czujesz się bezpieczna? Idź na bezpłatny kurs samoobrony

To już dwunasta edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla gliwiczanek organizowanych przez Straż Miejską i Centrum Ratownictwa Gliwice.  Od 10 września do 29 października 150 kobiet będzie uczyć się podstawowych technik samoobrony, które mogą się przydać w różnych sytuacjach zagrożenia. W poprzednich latach na zajęciach zawsze wstawiał się komplet chętnych, jednak nie wszystkie uczestniczki kończyły kurs. Warto przemyśleć swoją decyzję, żeby nie zabierać innym miejsc. 

By móc brać udział w zajęciach w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ulicy Warszawskiej, od 27 sierpnia trzeba osobiście zgłosić się w Centrum Ratownictwa, by podpisać stosowne regulaminy i oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych. 

Przedsięwzięcie po raz kolejny realizowane jest w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i finansowane jest z budżetu miejskiego. Dlatego zachęcamy wszystkie gliwiczanki do wzięcia udziału w zajęciach i życzymy wytrwałości, by  w tym roku każda kobieta biorąca udział w akcji ukończyła kurs.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły